15. máj. 2024 o 07:00
PR clánok, Teapot

Nebesá na dosah ruky: túžite mať kanceláriu vo výškovej budove?

placeholder
Ilustračné foto
Zdroj: volnekancelarie.sk

Zbožňujete výšky a panoramatické výhľady? Predstavte si život alebo prácu v budove ktorá sa týči v oblakoch a vy sa v nej môžete nerušene ponoriť do každodenných činností, kým sa vám pred očami naskytne pohľad na rušné mesto.

Zaujímavosti
15. máj. 2024 o 07:00
Nebesá na dosah ruky: túžite mať kanceláriu vo výškovej budove?

Zbožňujete výšky a panoramatické výhľady? Predstavte si život alebo prácu v budove ktorá sa týči v oblakoch a vy sa v nej môžete nerušene ponoriť do každodenných činností, kým sa vám pred očami naskytne pohľad na rušné mesto.

Ešte donedávna boli výškové budovy na Slovensku výnimočnou a raritnou záležitosťou. Dnes už však sú neoddeliteľnou súčasťou modernej architektúry a menia obrysy našich miest. Reprezentatívne a lukratívne kancelárie komplexy rastú k oblohe ako huby po daždi a prinášajú do do pracovnej kultúry novú dimenziu, krásne výhľady a dávku prestíže.

Slovensko má prvý mrakodrap, je ním Eurovea Tower

Nie, nemýľte si ju s budovou Eurovea 1. Eurovea Tower sa od polovice roka 2023 s výškou 168 metrov stala novou dominantou Bratislavy. Pohľady nepúta len výškou, ale aj elegantným dizajnom a ladnými krivkami. Štíhla silueta počas dňa na seba upozorňuje hrou svetla a tieňov, v noci zas pôsobivým osvetlením.

Okrem luxusných bytov najvyššia budova na Slovensku ponúka aj komerčné priestory s panoramatickými výhľadmi a bezprostrednú vzdialenosť od reštaurácií, obchodov, úradov a všetkého potrebného.

Ilustračné foto
Ilustračné foto
Zdroj: euroveatower.sk/galeria

Nivy Tower

Nivy Tower je ikona bratislavskej architektúry a so svojou výškou 125 metrov sa zaradila medzi najvyššie budovy na Slovensku. Najväčšou devízou je, že budova sofistikovane spája pracovný svet s pohodovým životným štýlom.

Veža je súčasťou obrovského komplexu Stanica Nivy, kde nájdete všetko, čo potrebujete pre pohodlný pracovný deň. Okrem krásneho výhľadu vás iste poteší viac ako tucet reštaurácií a určite radi nazriete aj do fresh marketu s desiatkami stánkov s čerstvými potravinami.

Projekt Nivy ale ponúka oveľa viac. Už ste niekedy behali v oblakoch? Na zelenej streche Nivy Mall na vás čaká rozľahlá oáza s 550-metrovou bežeckou dráhou. Potom si môžete odpočinúť v komunitnej záhradke alebo s kolegami zorganizovať teambuilding v piknik a grill zóne.

Dokonca máte možnosť tráviť čas na petangovom či street workout ihrisku alebo si zacvičiť jógu. S takýmito službami a atrakciami priamo v areáli vám Nivy Tower umožňuje vystúpiť z klasického pracovného stereotypu.

Žiadne miesto na Slovensku vám neponúkne tak výnimočnú kombináciu luxusných kancelárií s nádherným výhľadom a komplexnými službami pre osobný aj pracovný život.

Zoznam ďalších najvyšších budov v Bratislave

  • bytový dom Klingerka (118 metrov)
  • Tower 115 (115 metrov)
  • bytové domy Panorama 1 a 2 (112 metrov)
  • Národná banka Slovenska (111 metrov)
  • bytové domy Skypark Residence (104 metrov)
  • Obytný dom Glória (100 metrov)
  • Aupark Tower (96 metrov)
  • City Business Center 1 (95 metrov)
  • Twin City Tower (93 metrov)
  • Technopol (90 metrov)

Množstvo firiem už opustilo stereotyp bežných kancelárií a rozhodli sa realizovať svoj biznis v oblakoch. Tak čo, necháte sa zlákať touto novou dimenziou pracovnej kultúry aj vy? Voľné kancelárie v najmodernejších bratislavských komplexoch nájdete na www.volnekancelarie.sk.