08. dec. 2023 o 11:34
Famous.cz, Koktejl

Najkrajší muž Talianska mení povolanie, ženy v slzách: Toto museli riadne predýchať

placeholder
Model chce byť kňazom.
Zdroj: Instagram/_edoardosantini_

Mladý muž sa rozhodol skončiť s modelingom.

Zahraničné promi
08. dec. 2023 o 11:34
Najkrajší muž Talianska mení povolanie, ženy v slzách: Toto museli riadne predýchať

Mladý muž sa rozhodol skončiť s modelingom.

Edoardo Santini získal v roku 2019 titul Il Bello d'Italia. Bol teda vyhlásený za najkrajšieho muža zeme. Mal iba sedemnásť rokov a otvorilo mu to dvere do sveta modelingu. Ale ako 21-ročný toto povolanie opúšťa a poslúchne hlas srdca, ktorý ho volá do kňazského seminára. Po celoživotnom štúdiu herectva a tanca, aby dosiahol svoj sen stať sa hviezdou, na sociálnych sieťach oznámil, že sa kvôli viere vzdá tejto kariéry.

„Ako 21-ročný sa nachádzam na ceste k tomu, aby som sa stal kňazom. Rozhodol som sa vzdať práce modela, herectva a tanca, ale nevzdám sa všetkých svojich vášní, len ich budem žiť inak a obetovať ich Bohu,“ uviedol rodák z Castel Fiorentina.

Do kňazského seminára nastúpil neďaleko Florencie. „Mal som príležitosť stretnúť sa s niekoľkými mladými ľuďmi, ktorí... mi dodali silu preskúmať túto otázku, ktorú som v sebe nosil odmalička, ale ktorú mi rôzne obavy bránili ďalej skúmať. V posledných rokoch som stretol úžasných ľudí, ktorí mi toho toľko dali a umožnili mi zažiť umenie. Neplánujem všetko opustiť, pretože moje vášne sú mojou súčasťou, ale budem ich prežívať a znovu ich ponúkať v rôznych súvislostiach… Teraz môžem konečne zvolať: Som Edoardo a som šťastný,“ odkázal ďalej fanúšikom na Instagrame.