28. feb. 2024 o 14:30
jž, Koktejl

Speváčka Sima dvíha varovný prst pred podvodníkmi: Vyzeralo to veľmi uveriteľne!

Stať sa to môže komukoľvek.

Domáce promi
28. feb. 2024 o 14:30
Speváčka Sima dvíha varovný prst pred podvodníkmi: Vyzeralo to veľmi uveriteľne!

Stať sa to môže komukoľvek.

Mnoho známych spevákov takmer pred každým koncertom musí upozorňovať na podvodný predaj lístkov. Pravidelne to vidíme na sociálnych sieťach Petra Nagya či Mira Jaroša. Snažia sa chrániť svojich sledovateľov pred podvodníkmi, no nie vždy sa im to podarí. S podobnou situáciou sa teraz potýka aj speváčka Sima.

Dnes už je tradíciou, že skupiny využívajú práve koncerty na oslavu nejakej udalosti. Fanúšičky speváčky si takto chceli užiť rozlúčku so slobodou a prekvapiť svoju kamarátku nevestu. Dve z nich však naleteli podvodníkom a prišli o peniaze a pravdepodobne aj o koncert. Celú situáciu popísali v správe, ktorú potom Sime poslali aj s dôkazmi.

Na situáciu sa teda speváčka rozhodla upozorniť. "Dostala sa ku mne znova informácia, že znova niekto podniká so vstupenkami na moje koncerty. Iba vám chcem pripomenúť, prosím vás, keď si kupujete od niekoho lístok, tridsaťkrát si to overte. Pretože teraz mi písala jedna baba email, kde mi rozpísala celú situáciu," adresovala dôležité informácie svojim sledovateľom a pokračovala.

"Poslala mi screenshoty a musím povedať, že naozaj tentokrát to vyzeralo veľmi uveriteľne. Predával to niekto, kto mal slovenské číslo, kto rozprával po slovensky. Vyzeralo to veľmi uveriteľne. Pravdepodobne to bol aj niekto, nejaký Slovák alebo nejaká Slovenka. Tak iba vás chcem na to upozorniť. Zazdieľam to v ďalšej storke, aby ste videli, ako to vyzerá a že aj toto bol od*b. A prosím vás iba dávajte si pozor," povedala na koniec. Celý príbeh nájdete vo videu nad článkom a v galérii.