Zaujímavosti
video Video
photo Foto
12. jún. 2024 o 17:00
Miloš Audi, Koktejl

Ženích odhalil neveru nevesty priamo na svadbe: Neuveríte, s kým ho podviedla!

Takéto odhalenie nikto z hostí nečakal!

Zaujímavosti
12. jún. 2024 o 17:00
Ženích odhalil neveru nevesty priamo na svadbe: Neuveríte, s kým ho podviedla!

Takéto odhalenie nikto z hostí nečakal!

Každý z nás sa cíti zle, keď zistíme, že nás partner či partnerka podvádza. Horšie však je, keď sa o tomto čine dozviete priamo na svadbe. Ako informoval portál Unilad, takýto prípad nastal aj v Číne, kde si ženích namiesto svadobného obradu pripravil pre obecenstvo bizarné odhalenie smerované na jeho novú manželku. Ukázalo sa totiž, že ho žena podvádzala priamo s jej švagrom.

Svadba sa zmenila na fiasko.
Svadba sa zmenila na fiasko.
Zdroj: istock.com (ilustračné)

Svadba sa zmenila na chaos

Vieme, že svadba je nepochybne obrovským záväzkom a je určite dôležité, aby ste už pred sobášom vedeli o svojom budúcom manželovi alebo manželke takmer všetko. V roku 2019 sa však na internete objavili šokujúce zábery, ktoré sú živým príkladom toho, prečo by ste svojho partnera nemali podvádzať.

Zábery odhaľujú pomerne pokojný priebeh svadby. Nevesta kráča uličkou v tradičných bielych šatách a pri oltári ju čaká jej budúci manžel. No zatiaľ čo dvojica spolu stála na pódiu, projektor za nimi zrazu začal prehrávať video. Na ňom mohlo obecenstvo vidieť ženu v hotelovej izbe, ktorá si užíva intímnu chvíľku s mužom. Ukázalo sa však, že v skutočnosti ide o nevestu, ktorá má sex so švagrom.

Video sa stalo virálnym

Pokojná scéna sa tak razom zmení na chaos, pričom celé obecenstvo lapalo po dychu. "Myslela si si, že som o tom nevedel?" ozval sa z pódia ženích. Vtedy rodinní príslušníci oboch strán utekali k oltáru, aby dvojicu oddelili, čím sa video náhle skončí. Ďalšie informácie však odhalili, že nevesta to pri svojom vtedajšom priateľovi nemala vôbec ľahké. Hoci boli zasnúbení viac ako šesť mesiacov, musela trpieť domáce násilie zo strany partnera, a preto sa rozhodla hľadať útechu u manžela svojej sestry.

Šokujúce video sa na sociálnych sieťach stalo nesmierne virálnym, pričom mnohé profily, ktoré zábery uverejnili, vďaka tomu získali milióny pozretí. Jeden užívateľ, ktorý vystupuje pod menom Kool Prince, dokonca mal na svojom príspevku viac ako 18 miliónov videní a tisíce komentárov.

Názory divákov však boli veľmi zmiešané. Hoci mnohí z nich stáli na strane ženícha, ukázala sa aj skupina používateľov, ktorá chápala potrebu nevesty odtrhnúť sa z údajného domáceho násilia. "Prečo organizoval svadbu? Prečo premárnil všetky tie peniaze?" uviedol jeden z používateľov, zatiaľ čo druhý podotkol: "Toto je naozaj divný spôsob, ako minúť desaťtisíce dolárov."