09. júl. 2024 o 20:00
emd, Koktejl

Strašná smrť mladej krásky († 25): Nastupovanie do výťahu skončilo tragédiou!

placeholder
Mladá Clelia netušila, čo ju čaká.
Zdroj: @clelia_ditano Instagram

Krátko pred smrťou na internete uverejnila svoju poslednú fotografiu.

Zaujímavosti
09. júl. 2024 o 20:00
Strašná smrť mladej krásky († 25): Nastupovanie do výťahu skončilo tragédiou!

Krátko pred smrťou na internete uverejnila svoju poslednú fotografiu.

Talianskom otriasla nepochopiteľná tragédia. O smutnom prípade informoval Daily Mail. Mladá žena Clelia Ditano zomrela v skorých ranných hodinách vo svojom bytovom dome v meste Fasano v provincii Brindisi na juhu krajiny. 25-ročná žena po privolaní výťahu vstúpila do dverí a spadla priamo do šachty. Kabína výťahu sa totiž nachádzala o štyri poschodia nižšie.

Podľa talianskych médií sa Clelia zrútila na vrchnú časť výťahu, ktorý sa zastavil na prvom poschodí, a pri dopade zomrela. Otec našiel jej nehybné telo po tom, čo sa jej pokúšal dovolať a zvonenie jej telefónu počul vychádzať z útrob šachty. Hneď zalarmoval záchranku, ktorá na miesto dorazila okolo ôsmej hodiny ráno.

Len niekoľko hodín pred smrťou zverejnila vo svojom instagramovom príbehu fotografiu v bielom tope a sukni, zrejme sa pripravovala na nočnú párty. Mladá kráska, ktorá pracovala ako upratovačka pre niekoľko penziónov v okolí, podľa svojich priateľov rada tancovala a chodila von. "Toto sa nemalo nikdy stať, mala si si splniť všetky svoje sny, založiť rodinu, nájsť pravú lásku," napísala zronená kamarátka Ilenia.

"Nikto si nezaslúži takúto smrť," znel ďalší komentár pod poslednou fotografiou zosnulej, ktorú nájdete v galérii pod článkom. "Nemalo sa to stať... Krásna a milá, mala si celý život pred sebou," napísala zasa jej priateľka Betty.

Policajti a hasiči teraz zisťujú, prečo sa dvere otvorili napriek tomu, že tam nebol výťah, a prečo sa kabína zasekla o niekoľko poschodí nižšie. "Môžeme predpokladať poruchu uzamykacieho systému, pretože dvere by sa mali otvoriť len vtedy, keď je kabína na danom poschodí," povedal vyšetrovateľ pre miestne médiá.