28. máj. 2024 o 18:00
Dominika Vargová, Koktejl

Obrovská tragédia na svadobnej ceste: Manželka náhle zomrela svojmu mužovi v náručí! Čo sa stalo?

placeholder
Madison tragicky zomrela.
Zdroj: GoFundMe/Madison Noronha (Chatham)

Lekári jej nedokázali pomôcť.

Zaujímavosti
28. máj. 2024 o 18:00
Obrovská tragédia na svadobnej ceste: Manželka náhle zomrela svojmu mužovi v náručí! Čo sa stalo?

Lekári jej nedokázali pomôcť.

Novomanželka z Austrálie zomrela v náručí svojho manžela po tom, ako počas svadobnej cesty v Európe utrpela mozgovú aneuryzmu, píše web Daily Mail. Madison Noronha skolabovala počas prechádzky po Amsterdame so svojím manželom. Utrpela krvácanie do mozgu.

Jej zdrvený partner Kyle povedal, že podstúpila operáciu na uvoľnenie tlaku z krvácania a bojovala až do samého konca. „Lekári nemohli uveriť veľkosti aneuryzmy a nič tomu nemohlo zabrániť. Nedalo sa urobiť nič na jej záchranu,“ priblížil.

„Madi bojovala ako vždy až do samého konca. Zomrela mi v náručí obklopená všetkými svojimi blízkymi. Moja drahá manželka, nedokážem pochopiť, čo sa stalo,“ dodal zdrvený muž.

Manželia sa zosobášili 21. apríla 2023. Madison pracovala v oblasti médií pre spoločnosť Grant Broadcasters. Študovala komunikáciu a médiá na univerzite vo Wollongongu.

Desiatky ľudí po jej smrti zanechali manželovi odkazy plné podpory. „Moje srdce je zlomené. Madi bola veľmi milovaná a bude nám chýbať. Bola to taká krásna osoba zvnútra aj zvonka," smúti jeden z nich. „Posielam vám všetkým veľa lásky a síl. Je mi to tak ľúto, Kyle. Úplne ťa zbožňovala. Ďakujeme, že si sa staral o našu Madi,“ odkázal ďalší.