20. jún. 2024 o 14:30
jž, Koktejl

Twiinsky zasiahla správa o smrti hudobnej legendy: Silný odkaz do neba!

placeholder
Twiinsky vyjadrili ľútosť nad smrťou hudobníka Daria G.
Zdroj: Instagram/twiinsmusic, Instagram/dariogofficial

Hudobník podľahol rakovine.

Domáce promi
20. jún. 2024 o 14:30
Twiinsky zasiahla správa o smrti hudobnej legendy: Silný odkaz do neba!

Hudobník podľahol rakovine.

Vo veku 53 rokov pred niekoľkými dňami zomrela legenda popu z 90. rokov. Paul Spencer sa preslávil v roku 1997 ako člen tria Dario G. Dario G sú známi najmä vďaka svojmu debutovému singlu Sunchyme či skladbe Carnaval de Paris. Paul na sociálnej sieti oznámil, že mu v júni minulého roka diagnostikovali rakovinu konečníka. Mal štvrté štádium a svoj boj napokon prehral.

Smutná správa o jeho smrti sa objavila na sociálnej sieti na oficiálnom profile Daria G. "S veľkým zármutkom oznamujeme, že dnes zomrel náš milovaný Paul Spencer. Až do konca bol pozitívne naladený, ale tento boj už nemohol ďalej bojovať. Zanechal po sebe nádherný hudobný odkaz a mnoho šťastných spomienok pre mnohých ľudí. Bude chýbať všetkým, ktorí ho mali radi. Žiar jasne, naša veľká hviezda," napísali k hudobníkovej snímke.

Na smrť hudobníka reagovalo aj známe sesterské duo Twiins, Daniela a Veronika Nízlové. "Odpočívaj v pokoji. Bolo mi potešením sa s tebou stretnúť," napísala Daniela k fotke Paula po anglicky a označila oficiálny profil tria Dario G. Jej sestra Veronika pridala rovnaký príbeh.