20. feb. 2024 o 13:00
jž, Koktejl

Malachovská po rozvode oznámila veľkú novinu: Je to oficiálne!

placeholder
Kika Malachovská s milovanými rodičmi.
Zdroj: Instagram/kika_malach

Konečne sa rozhodla.

Domáce promi
20. feb. 2024 o 13:00
Malachovská po rozvode oznámila veľkú novinu: Je to oficiálne!

Konečne sa rozhodla.

Kristína Malachovská (29), dcéra obľúbenej moderátorky Ivety Malachovskej (58), prežila minulý rok náročný rozvod. Po dôkladnom zvážení sa Kristína v novembri rozhodla opustiť aj svoje pracovné povinnosti a vycestovať na Bali, kde sa venovala kurzom jógy. "Zresetovať hlavu, počúvať svoje telo a prihliadať na to, čo chcem a kam smerujem. Pre niekoho možno drastické, pre mňa nevyhnutné," objasnila svoj razantný krok.

Svoj pobyt však bola nútená predčasne ukončiť. "Posledné týždne sa podo mnou akoby zľahla zem. Bola som na Bali, kde som si bola robiť kurz joga inštruktora, aby som mohla vyučovať jogu, čo sa mi teda aj úspešne podarilo. Certifikát je doma a ja môžem vyučovať jogu. Každopádne, prečo som sa teda neozývala, prečo nepridávam nič na Instagram, Bali som musela opustiť predčasne zo zdravotných dôvodov, nebudem to nejakým spôsobom hlbšie rozoberať, pretože to bolo veľmi náročné obdobie. Veľmi náročných pár týždňov," priznala na sociálnej sieti.

Neskôr prezradila, že mala ponaťahované alebo roztrhané nervy v ruke. Kika je však opäť fit a konečne sa rozhodla využiť aj získaný certifikát. "Od 4.3. začínam oficiálne precvičovať yogu v mojom Yoga Ganesha priestore. Kedy by vám viac vyhovovalo ofiko otváračka + bazár oblečenia?" oznámila na sociálnej sieti a dala sledovateľom na výber deň oficiálneho otvorenia štúdia.