13. apr. 2024 o 05:30
krsk, Koktejl

Šokujúca smrť manželky († 44) poradcu Šutaja Eštoka: Zomrela v prekliatom dome?!

placeholder
Poradca ministra pre vnútornú bezpečnosť Csémi stratil milovanú ženu.
Zdroj: TASR - František Iván, Instagram/ladislav.csemi

Život jedného z najbližších spolupracovníkov ministra vnútra poznačila obrovská tragédia.

Domáca politika
13. apr. 2024 o 05:30
Šokujúca smrť manželky († 44) poradcu Šutaja Eštoka: Zomrela v prekliatom dome?!

Život jedného z najbližších spolupracovníkov ministra vnútra poznačila obrovská tragédia.

Vo Veľkom Mederi (okr. Dunajská Streda) došlo k strašnému nešťastiu. V rodinnom dome našli mŕtvu manželku poradcu ministra vnútra pre vnútornú bezpečnosť Ladislava Csémiho (51). Na mieste zasahovali všetky záchranné zložky. Ako píše Nový Čas s odvolaním sa na týždenník PLUS 7 dní, dom, ktorý obýval so ženou Myrtil, má temnú minulosť.

Podľa informácií denníka prišla manželka poradcu o život pri nehode. Myrtil sa mala pošmyknúť v bazéne a poraniť si hlavu. Susedia si nevedia vysvetliť, čo sa stalo, nič si v osudnom momente nevšimli. K tragédii malo podľa zdrojov denníka dôjsť náhle.

Myrtil mala byť vo večerných hodinách v saune a zamieriť do bazéna. Malo nasledovať pošmyknutie sa a pád, pričom si udrela hlavu a spadla do vody. Manželku Csémiho našli po desiatej hodine večer v bazéne vedľa domu. Hasiči museli odčerpať vodu, aby telo nebohej vyslobodili.

Privolaní záchranári skonštatovali smrť a nešpecifikovali to, kto pomoc privolal. V čase, kedy sa hrôza odohrala, mal byť jej manžel na služobnej ceste. Otca dospelých detí mala smrť milovanej ženy ochromiť. Aj Myrtil podľa známych milovala svoju rodinu nadovšetko. Prípad začala vyšetrovať polícia, ktorá však vylúčila cudzie zavinenie.

Prekliaty dom?

Manželia bývali v dome vo Veľkom Mederi od januára 2018. Csémi v minulosti pre Plus 7 dní priznal, že dom získali od posledného pápayovca. "Áno, kúpil som dom od Norberta Kocsisa a, áno, je to ten Kocsis, ktorý patril k pápayovcom," uviedol v minulosti. Kocsis prežil v roku 1999 najväčšiu slovenskú masovú vraždu v bare Fontána v Dunajskej Strede.