Páči sa jej to! Adela Vinczeová je vo svojom obore ťažko dostihnuteľnou legendou. To, že jej pohotové moderovanie s vtipom a jemnou iróniou ide, dokázala už pred dvadsiatimi rokmi. Aktuálne sa ostrieľaná blondínka usadila na Kolibe, kde v súťažnej šou TV JOJ Milujem Slovensko účinkuje ako kapitánka tímu. Okrem toho má vlastný online projekt Adela trochu inak, ktorý si fanúšikovia zapínajú na platformách YouTube a HeroHero.
V Českej republike si ju osedlala TV Prima a zverila jej do rúk talkšou U Adely. Tá sa ocitla hneď vedľa dlhoročného pracovného počinu zabávača a moderátora Jana Krausa. Jeho šou takisto vysiela Prima a dvojica, ktorá si v minulosti sadla vedľa seba na porotcovské stoličky v Slovensko má talent, si veľmi dobre rozumie. Opýtali sme sa Vinczeovej, čo hovorí na to, že Kraus má byť v tejto komerčnej televízii "zabetónovaný" supezmluvou a či taký neodvolateľný kontrakt s Primou má v rukách aj ona.
"Určite mám supezmluvu (smiech). Ja si myslím, že som v tomto sypký štrk, že neviem, ako bude a vôbec to tak neberiem, že tam musím byť navždy. Už len to, že tam môžem byť a u našich susedov moderovať talkšou, beriem ako bonus k tomu, v čom aktuálne fungujem. Nezamýšľam sa nad tým, ako bude, čiže s vďakou každú sériu prijmem," povedala pre Koktejl.sk s dávkou humoru Adela a slovami sa vrátila k hviezdnemu kolegovi.
"Neviem, akú zmluvu má pán Kraus, ale pre mňa je v dobrom zabetónovaný ako ikona talkšou. Viem, že ľudia majú rôzne názory na jeho spôsob komunikácie, ale podľa mňa on len vyzýva ľudí do hry, ktorá je niekedy tvrdšia, ale mňa to baví. A buď tú hru prijmeš alebo nie. Takže za mňa to jeho zabetónovanie je niečo, čo vítam," dodala moderátorka.
