20. jan. 2023 o 05:00
krsk, Koktejl

Dcéra Malachovskej odhalila príčinu krachu manželstva: Keď sa s ním stretnem, plačem!

placeholder
Moderátorka Kristína Kocian s mamou Ivetou Malachovskou.
Zdroj: Instagram/kika_kocian

Problémy vo vzťahu mladej slovenskej moderátorky neustupujú.

Celebrity
20. jan. 2023 o 05:00
Dcéra Malachovskej odhalila príčinu krachu manželstva: Keď sa s ním stretnem, plačem!

Problémy vo vzťahu mladej slovenskej moderátorky neustupujú.

Prvé nezhody v manželstve dcéry moderátorky Ivety Malachovskej (57) Kristíny Kocian (28) sa objavili ešte počas vlaňajška, píše Plus jeden deň. Po tom, čo cez leto pridávala zamilované zábery s mužom Adamom, nabral vzťah dvojice nečakaný smer. Slovenka priznala problémy a Vianoce už trávili od seba. Teraz majú prežívať hluché obdobie.

V rozhovore pre Plusku Kristína Kocian naznačila, že to v jej manželstve smeruje skôr k tomu, že už nebudú spolu. Zatiaľ ani jeden z nich nepožiadal o rozvod. Vianoce však už trávili oddelene, pričom sa moderátorka pridala k svojim rodičom a oslavovali ich v trojici.

"My sme boli v trojici, bolo to relatívne komorné a celkom smutné. Nebol to pre mňa ten najlepší rok. Sadli sme si traja k stolu a bola to akoby nedeľná večera, nebolo na tom nič extra vianočné," uviedla.

Téma rodičovstva

Ako prezradila, Kristína má stále svojho manžela rada a nešetrí chválou na to, aký je to muž. Nie je si však istá, či si dokážu nájsť opäť cestu k sebe. "Neboli sme na rovnakej vlnovej dĺžke, potom sa to začalo kaziť. On ako človek, nemôžem na neho povedať jedno krivé slovo, by pre mňa spravil prvé posledné," pokračuje s tým, že u nej platí to isté.

Mladá moderátorka býva sama od 1. novembra. "Zakaždým, keď sa s ním stretnem, plačem. Stále sa máme radi, aj sa budeme mať radi. Nie sme voči sebe zatrpknutí, nemáme voči sebe nenávisť, práveže naopak," priznala. Portálu v rozhovore pritakala, že je lepšie riešiť problémy teraz, než keď by mali deti.

"Áno, určite je to lepšie teraz, keď nemáme deti. A toto je možno jedna z vecí, ktorá prispela k tomu celému. Asi nie je žiadne tajomstvo, že on by deti veľmi chcel a ja som sa tak ešte nevidela. V stave, v akom som teraz, to ani nevidím. Povedala som mu, že chápem, že chce deti, ale ja aktuálne nie som na tej vlnovej dĺžke a neviem mu to splniť. Toto jednoznačne beriem na seba, lebo on ich vyslovene chcel a ja som to jednoducho nedala," uzatvára s tým, že sa o tom bavili niekoľkokrát.

Už teraz vie, že Adam bude raz dokonalým otcom, či už bude mať deti s ňou alebo inou ženou.