11. dec. 2023 o 07:30
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Puškárová zverejnila fotku so synom, ľuďom neunikol zásadný detail: Veď to bije do očí

placeholder
Zlatica Puškárová.
Zdroj: instagram/zlaticapuskarova

Všimnete si to aj vy?

Domáce promi
11. dec. 2023 o 07:30
Puškárová zverejnila fotku so synom, ľuďom neunikol zásadný detail: Veď to bije do očí

Všimnete si to aj vy?

Moderátorka Zlatica Puškárová Švajdová patrí k ostrieľaným tváram televíznej obrazovky. Sympatická blondínka je manželkou svojho moderátorského kolegu Patrika Švajdu, s ktorým má dvoch synov - Lea a Adamka. Hoci navonok pôsobí ako prísna žena, ktorú diváci okrem iného poznajú aj z politických diskusií, v rámci ktorých politikov vôbec nešetrí, v súkromí je úplne iná.

Doma je totiž starostlivou a obetavou matkou, ktorá so svojimi ratolesťami trávi všetok svoj voľný čas a nadovšetko ich miluje. Zlatici nie je cudzí pobyt v prírode, čas trávi aj v záhrade, prípadne deťom vyvára. Pyšná mamička sa so svojimi synmi rada pochváli na sociálnej sieti a prednedávnom zverejnila ďalší záber s Adamkom, po ktorom zostali jej fanúšikovia úplne namäkko.

"Do tohto škaredého počasia posielame trochu slnka. Je môj, tento malý blondín," napísala k spoločnej fotke so synčekom. Všetkým okamžite do očí udrela ich podoba.

"Tu je tak vidieť lásku maminky a synčeka. Krásne foto," napísala jedna z komentujúcich. "Krásny je po oboch rodičoch," dodal ďalší. "Zdravím, pani Zlatka. Krásny je ako vy," odkázala iná fanúšička a pridala sa ďalšia, ktorá potvrdila, že Adamko je moderátorkinou kópiou. Ich spoločný záber nájdete v galérii.