20. jún. 2024 o 04:30
mj, Koktejl

FOTO Zuzana Vačková si kúpila v sekáči oblečenie, tá cena vás prekvapí: Z tohto sú fanúšičky hotové!

placeholder
Zuzana Vačková si kúpila v sekáči tento overal.
Zdroj: Instagram/zuzanavackova

Tomu sa povie úlovok!

Celebrity
20. jún. 2024 o 04:30
FOTO Zuzana Vačková si kúpila v sekáči oblečenie, tá cena vás prekvapí: Z tohto sú fanúšičky hotové!

Tomu sa povie úlovok!

Zuzana Vačková (55) je obľúbená slovenská herečka a influencerka. Na svojom Instagrame sa s fanúšikmi pravidelne delí o svoje zážitky, postrehy a skúsenosti. Zuzka patrí k tým, ktorí sa neboja úprimne hovoriť o všeličom, nedávno napríklad s fanúšikmi riešila nepríjemné hemoroidy, ľudovú zlatú žilu. Teraz zasa ukázala, že nemá problém skočiť do sekáča a nakúpiť veci z druhej ruky. A že sa ozaj kúpa vydarila...

Úlovok roka

Nedávno sa Zuzka pochválila fotkou v čierno-zlatom overale a priznala aj to, že nejde o žiadny drahý kúsok zo značkového obchodu. Odkiaľ ho teda má?

Čo poviete? Môže byť? Išli sme v Myjave s Gizkou Oňovou okolo sekáča, vbehli sme dnu a Gizi mi našla tento kúsok,“ napísala a potom prezradila aj cenu: „2,60€ … no nekúp to!,“ napísala k fotkám sympatická herečka.

Pri pohľade na Zuzku pózujúcu v tomto parádnom kúsku, ktorý jej navyše sedí ako uliaty, by asi nikomu nenapadlo, že by to mohla byť „sekáčová záležitosť“. Na Myjave majú zrejme naozaj zaujímavé second-handy.

A čo na to fanúšikovia?

Fanúšikovia sa, samozrejme, ponáhľali Zuzke pochváliť tento super úlovok. Okrem množstva lajkov pribudlo aj dosť komentárov.

„Wau! To fakt? To je kauf roka,“ napísala jedna sledujúca. „Že ´môže byť?´ Nemám slov, krásne, prekrásne, normálne som sa zasekla... krásny deň, Zuzka,“ nemohla sa vynadívať ďalšia fanúšička. Takýchto komentárov Zuzka získala neúrekom. A niet sa čo čudovať, veď pozrite sami, ako jej to pristane. Fotky Zuzany vo výhodnom overale nájdete v galérii.