Adela Vinczeová (45) a Viktor Vincze (35) sa ani nenazdali a zo syna Maxíka je už škôlkar. Manželia svojmu malému šibalovi vybrali netradičnú inštitúciu. Chlapček totiž začal vlani navštevovať súkromnú lesnú škôlku, informoval magazín Šarm. Moderátorka urobila v prvý deň chybu a potom trpela. Priznala, že podcenila obliekanie, a tak vymrzla.
Prezradila tiež, že s manželom majú v niektorých výchovných metódach odlišný prístup, no zhodujú sa v tom, že v tomto veku by dieťa nemalo pozerať do obrazovky. „Samozrejme, v realite života je to iné. Keď spí u babky a dedka v Šali, vie, že ráno si môže pozrieť jednu Labkovú patrolu. Inak, aj vďaka tomu dnes v škôlke nebol out, keď sa medzi deťmi rozprúdila veľká debata o tomto animovanom seriáli," dodala.
O pár dní sa začínajú letné prázdniny a preto si v súkromnej škôlke pripravili milú akciu, ktorú si Vinczeovci nenechali ujsť. Spoločnosť im robila aj dcérka Lujza. „Pripravení na rozlúčkovú letnú slávnosť škôlkarov a školákov v lese," okomentovala rodinný záber Adela. Dievčatko vyfintili do rozkošných bielych šiat. Ide o výnimočnú fotku, keďže dvojnásobní rodičia svoje ratolesti ukazujú len zriedka. Milú snímku nájdete vo fotogalérii.
Letnú tradíciu dodržia
Lujza má len niekoľko mesiacov a práve preto čakalo Vinczeovcov pred letom náročné rozhodnutie. Ich neodmysliteľnou tradíciou sa stal tábor Detský Babylon a v júli sa doň vyberú opäť. Tentoraz už vo štvorici, píše portál pluska.sk.
Maxíka berú do tábora od útleho veku a rovnaký prístup zvolili manželia aj pri dcérke, ktorá ešte nemá ani rok. „Áno, ideme aj do tábora. Teraz už pôjdeme vo štvorici. Bude to určite namáhavejšie. Ale zase tam bude veľa detí. Je tam príroda, takže sa tam „stratíme“. Ako vždy sa v tom celom usadíme,” uviedla Vinczeová.
Táborom sa ich letné plány nekončia. Žiadnu dovolenku v zahraničí tento rok v pláne nemajú. „Potom ešte plánujeme nejaké výlety. A všetko po Slovensku,“ priblížila Adela, čo ich ešte čaká počas horúcich letných dní.
