22. sep. 2023 o 13:00
žani, Koktejl

Dara Rolins: Prekvapivá správa po niekoľkých rokoch! Je KONIEC?

placeholder
Speváčka Dara Rolins predáva aj gumičky do vlasov.
Zdroj: Instagram/dararolins_vermi

Koniec spolupráce?!

Domáce promi
22. sep. 2023 o 13:00
Dara Rolins: Prekvapivá správa po niekoľkých rokoch! Je KONIEC?

Koniec spolupráce?!

Speváčka Dara Rolins (50) je na výslní už desiatky rokov a fanúšikovia ju stále zbožňujú. Nielen jej hudbu, ale aj vkus na módu a zaujímajú sa tiež o jej životný štýl. Vďaka tomu sa darí Darinmu vlastnému podnikaniu a veľké spoločnosti si ju vyberajú ako tvár ich značky či produktu. O jeden takýto kšeft podľa časopisu Sedmička mala nedávno prísť.

Dara niekoľko rokov spolupracovala s obľúbenou kozmetickou značkou Avon. Stala sa tvárou ich parfumu a tiež ambasádorkou Avon pochodu, ktorý upozorňuje na prevenciu rakoviny prsníka, viedla tiež projekt #fandimezenam. So značkou začala spolupracoval v roku 2018.

Nevedela si to vynachváliť. "Je to pre mňa pochopiteľne obrovská česť. Vnímam to rovnako ako akákoľvek iná žena. Keď vás osloví kozmetická firma s ponukou spolupráce, ide o vyjadrenie toho, že dobre vyzeráte, že chce vaším prostredníctvom ďalej promovať svoju značku. Som veľmi poctená, že v tento rok spoločne predstavíme kolekciu produktov Beauty by Dara," povedala v jednom rozhovore pre iDNES.cz.

"Naša spolupráca je veľmi priateľská a veľmi ma teší. Keby som ju mala stručne popísať, pomenujem ju Stálica k stálici. Ľudia sú na nás – na Avon aj Daru – zvyknutí, sme spoľahliví, ľudia si k nám získali dôveru, mali čas si na nás zvyknúť, vyskúšať nás,“ doplnila vtedy.

Partnerke bývalého futbalistu Pavla Nedvěda podľa časopisu skončila zmluva a Avon ju už nepredĺžil. Dara ich krok zrejme nebrala s ťažkou hlavou a stala sa z nej tvár inej známej značky, ktorá je zasa zameraná na vlasovú kozmetiku. Do toho sa pripravuje na druhý megakoncert v O2 Arene v Prahe takže má práce vyše hlavy a rozhodne sa nenudí.