21. jún. 2024 o 07:30
krsk, Koktejl

Šokujúci incident v Tunisku, Názlerová vypovedala na polícii: Sexuálne obťažovanie!

placeholder
Moderátorka Renáta Názlerová.
Zdroj: instagram/renata.nazlerova

Známa Slovenka má za sebou nepríjemný zážitok.

Domáce promi
21. jún. 2024 o 07:30
Šokujúci incident v Tunisku, Názlerová vypovedala na polícii: Sexuálne obťažovanie!

Známa Slovenka má za sebou nepríjemný zážitok.

Moderátorka a televízna sudkyňa Renáta Názlerová (55) je už celé roky známa svojou láskou k exotickému Tunisku. Tento rok sa tam vybrala na dovolenku opäť, no zažila šok ako nikdy v živote. Ako informuje denník Nový Čas, Slovenka sa ocitla na polícii.

Dovolenka s rodinou mala nečakane dramatický spád. Súčasťou jej skupinky bolo aj mladé dievča, ktoré si chcelo užiť jazdu na koni po pláži. Po jazde sa nadšené vrátilo a chcelo skúsiť aj jazdu na štvorkolke. Nasledovali však momenty hrôzy.

"Vrátila sa po hodine uplakaná a roztrasená. Najprv nechcela povedať, čo sa stalo a neskôr sme sa dozvedeli, že chlapec bol veľmi dotieravý, bol nepríjemný, kládol jej veľmi osobné, veľmi intímne otázky a tá jazda na tej motorke vykazovala známky obťažovania, samozrejme, sexuálneho," vysvetlila Názlerová.

Nenechala to len tak! "Akonáhle som sa toto dozvedela, idem ja pekne na recepciu hotela," povedala s tým, že keďže ide o lepší hotel, situáciu recepčnej vysvetlila a chcela to riešiť bez polície.

"Recepčná nelenila a zavolala políciu. Do pol hodiny prišla polícia do hotela, aby sme im objasnili, čo sa stalo, že to takto nemôže zostať. Toto naše dievčatko, ktoré sa dovtedy triaslo, tak sa triaslo že extrémne," pokračovala s tým, že prišli traja policajti, security aj manažér hotela a dohadovali sa o riešení situácie.

Názlerovú požiadali, aby išla na policajnú stanicu, pretože potrebujú spísať záznam. Ako turistov ich na polícii dokonca uprednostnili. Čo ju udivilo, bol fakt, že muž ktorý obťažoval dievčinu, už v tom čase bol na polícii a mali ho zaisteného. Spísali výpoveď, celé to trvalo 1,5 h a odviezli ich späť do hotela. Chlapíka na prekvapenie všetkých ešte v ten deň posadili za mreže.