30. okt. 2022 o 05:00
žani, Koktejl

Po 40-ke opäť čerstvou mamou, unavená Haasová sa ukázala bez úprav: Aha, ako vyzerá!

placeholder
O tehotenstve vedeli len najbližší.
Zdroj: Instagram/zuzana.haasova

Malý zázrak si užívajú doma.

Domáce promi
30. okt. 2022 o 05:00
Po 40-ke opäť čerstvou mamou, unavená Haasová sa ukázala bez úprav: Aha, ako vyzerá!

Malý zázrak si užívajú doma.

Pôrod herečky Zuzany Haasovej (41) bol veľkým prekvapením, nakoľko o jej tehotenstve vedeli len ľudia v jej najbližšom okolí. Zuzka nechcela nič zakríknuť a mala na to pádny dôvod.

Blondínka už prišla o dve bábätká. Aj maličká Marína sa narodila predčasne, no je to veľká bojovníčka. Dievčatko prišlo na svet začiatkom septembra v ôsmom mesiaci tehotenstva. Dátum pôrodu mala Zuzka naplánovaný na 18. október.

"Áno, láska dokáže nemožné.. Zázraky sú pre tých, ktorí nepochybujú. A my už máme náš dôkaz, zázrak, ktorý nás napĺňa stále väčšou radosťou a úžasom. Je to princezná bojovníčka, naša Marína," tešil sa z radostnej novinky na Instagrame manžel herečky Viliam Schowanetz.

Dievčatko museli umiestniť na Jednotku vysokošpecializovanej starostlivosti o novorodencov. Po dlhom čakaní si svoje predčasniatko zobrali nadšení rodičia domov. Tam ju už čakala aj staršia sestra Romanka (17), ktorá vzišla z prvého manželstva herečky s hudobníkom Romanom Féderom. Po prepustení z nemocnice si rodinka užíva malý zázrak. Počasie im krásne prialo a tak stihli absolvovať začiatkom októbra aj prvú prechádzku.

Mesiac a pol po pôrode sa Zuzka ukázala fanúšikom bez líčenia a akýchkoľvek filtrov. I keď si starostlivosť o drobčeka vyžaduje veľa času a energie, je stále krásna. Všimli si to aj jej sledovatelia, ktorí ju chválili v komentároch. "Zmysluplne unavená a šťastná , instagram naponúkal filtrov plnú p*del. Tu mám 41, v noci žúrujem s krásnou Marínou, cítim sa jedinečne, zázračne a aj bez makeupu a filtrov," napísala herečka k fotke, ktorú nájdete vo fotogalérii.