20.03.2023 15:00
krsk, Koktejl

Rytmus s Jasminou vyrazili na chatu: Sledujte, čo sa im zjavilo v tme pred autom! VIDEO je hitom

placeholder
Raper Rytmus s manželkou Jasminou Alagič Vrbovskou.
Zdroj: instagram/rytmusking

Trojčlenná rodinka sa vybrala za oddychom.

Celebrity
20.03.2023 15:00
Rytmus s Jasminou vyrazili na chatu: Sledujte, čo sa im zjavilo v tme pred autom! VIDEO je hitom

Trojčlenná rodinka sa vybrala za oddychom.

Moderátorka Jasmina Alagič Vrbovská (33) len-len stihla zariadiť veľkonočnú výzdobu domova, ktorý zdieľa s raperom Patrikom Rytmusom Vrbovským (46) a už sa vybrali na cesty. Po tom, čo ohurovala celé roky najkrajšou výzdobou jej kamarátka Zuzana Strausz Plačková (31), si Jasmina pred pár dňami zavolala na pomoc firmu, ktorá zmenila jej dom na nepoznanie.

"Nám na dome idú robiť veľkonočnú výzdobu a ja konečne nebudem musieť Zuze závidieť zajacov. Takže sa na to strašne teším a všetko vám natočím," nadchýnala sa Jasmina. Obľúbenej moderátorke a milovníčke Londýna doniesli okrem zajacov a kvetov tiež bielu telefónnu búdku, ktorá ohromila aj jej syna.

Relax na chate

Nasledujúce dni už trávili za hranicami. "Zavelili sme si povinný odchod aspoň na deň a pol - na dva dni a ideme na rodinný výlet na chvíľočku vypnúť od všetkých pracovných vecí, od všetkých zariaďovacích vecí a podobne. Ideme sa venovať jeden druhému a druhý tretiemu," uviedla Jasmina vo videu na sociálnej sieti.

Fanúšikov zabavil rozkošný smiech jej syna Sanelka (3), ktorý sa ozýval autom, keď cestou zastavili a sledovali, ako na poli pobehuje lesná zver. Nasledujúce ráno Jasmina sledovateľom opísala, že sú v komplexe s domčekmi blízko Prahy, ktoré celkom obklopuje príroda. Vychválila aj vlastné spa a úplné súkromie, ktoré si plánuje vychutnať s manželom Patrikom.