11. dec. 2023 o 14:30
Miroslav Novysedlák, Koktejl

Fašiangova snúbenica po slovách o kríze prekvapuje: Odvážne foto a tajomný odkaz

placeholder
Marek Fašiang a Tereza Bizíková.
Zdroj: Kristína Torjai

Kráska predviedla svoju dokonalú figúru.

Domáce promi
11. dec. 2023 o 14:30
Fašiangova snúbenica po slovách o kríze prekvapuje: Odvážne foto a tajomný odkaz

Kráska predviedla svoju dokonalú figúru.

Pred 2 mesiacmi oznámil herec a moderátor Marek Fašiang šokujúcu správu. Jeho vzťah so snúbenicou Terezou Bizíkovou mal vážne trhliny a rozhodli sa, že budú na istý čas žiť od seba. "Každý vzťah zažije počas svojej existencie krízu. Ten náš ju zažíva práve teraz. Bez ohľadu na to, ako náš partnerský vzťah dopadne, stále nás bude spájať naše najväčšie životné šťastie! Olívia!" napísal v októbri Marek.

Fanúšikovia aj niektoré známe osobnosti vrátane Nely Pociskovej či Adely Vinczeovej dvojici zaželali veľa šťastia a vyjadrili im podporu. Obaja sú rodičmi dcéry Olívie, ktorá sa im narodila v decembri 2021. Z instagramových príspevkov sa zdá, že dieťa je častejšie v prítomnosti Terezy. Tá sa počas odluky od Mareka na sociálnej sieti podelila s poriadne šteklivými zábermi.

Zapózovala si na nich hore bez a na sebe mala iba čierne nohavice. Tereza sa na fotkách spokojne usmieva a nikomu by ani len vo sne nenapadlo, že táto žena prežíva vzťahovú krízu. K pikantným snímkam pridala aj nasledovný popis: "Krása priťahuje srdcia, ale charakter priťahuje dušu". Je možné, že chce Fašiangovi touto vetou niečo odkázať? Záber nájdete na konci článku.