03. apr. 2024 o 07:30
žani, Koktejl

Prekvapenie od účastníkov Let’s Dance: Facundo Arana musel byť dojatý

Nezabudli na neho.

Domáce promi
03. apr. 2024 o 07:30
Prekvapenie od účastníkov Let’s Dance: Facundo Arana musel byť dojatý

Nezabudli na neho.

Tanečná šou Let’s Dance je v plnom prúde. Celebritní účastníci sa z kola na kolo zlepšujú a svojimi výkonmi ohurujú divákov aj porotu. Na štvrtej stoličke sa pri Tatiane Drexler, Adele Vinczeovej a Jánovi Ďurovčíkovi každý týždeň mení známa osobnosť.

Prvý večer odštartoval vo veľkom štýle a na miesto porotcu sa posadil argentínsky herec Facundo Arana (52). Po ňom prišli Petra Polnišová, Zdeněk Chlopčík, Nela Pocisková a Ján Koleník.

Hviezda z legendárnej telenovely Divoký anjel spôsobila úplný ošiaľ a Slovenky sa do Facunda znova zamilovali. Do jeho srdca sa zapísala speváčka Tina, s ktorou sa spoznali počas tanečnej šou. Popová a R&B diva oslávila nedávno 40. narodeniny a k jubileu jej na diaľku zagratuloval aj herec.

"Happy birthday, Tina! (Všetko najlepšie k narodeninám, pozn. red.)," napísal. "Ďakujem, Facundo. Milujem ťa. Nemôžem sa dočkať, kedy ťa znova uvidím," reagovala šťastná speváčka.

Karta sa cez víkend otočila a sviatok mal zasa Facundo. Účastníci Let’s Dance si pre obľúbeného herca pripravili milé prekvapenie. Pozrite si ho vo videu! "Všetko najlepšie k narodeninám, Facundo. Milujeme ťa," odkázali mu v príspevku, ktorý zverejnil režisér, producent a showrunner Pepe Majeský.

Facundo Arana v rozhovore pre Koktejl.sk priznal, že si prvý tanečný večer náramne užil. "Všetko bolo úžasné, súťažiaci boli úžasní, tancujú neuveriteľne. Tanečníci jeden lepší ako druhý a ich choreografie boli úžasné," nešetril slovami chvály argentínsky herec. Na obľúbenú tvár známych telenoviel urobilo Slovensko dobrý dojem. "Ľudia boli tak milí. Viete, všetci ste takí milí, takže ja som nadovšetko vďačný," dodal nadšený Facundo.

Module ITT: Let’s Dance