16. jún. 2024 o 05:00
mj, Koktejl

Veľký smútok Borisa Valábika, jeho priateľ navždy odišiel: Kus môjho života si si zobral so sebou!

placeholder
Deviate kolo 9. ročníka šou Let's Dance: Boris Valábik.
Zdroj: TV Markíza

Prežíva ťažké obdobie.

Celebrity
16. jún. 2024 o 05:00
Veľký smútok Borisa Valábika, jeho priateľ navždy odišiel: Kus môjho života si si zobral so sebou!

Prežíva ťažké obdobie.

Boris Valábik (38), ktorý je známy najmä ako bývalý profesionálny hokejový obranca, sa na Instagrame podelil s fanúšikmi o bolestivú správu. Jeho milovaný psík a najlepší priateľ totiž odišiel do psieho neba...

Video plné spomienok

Boris pridal na svoj Instagram video z fotiek svojho štvornohého kamoša Montyho, ktoré zachytáva ich spoločné chvíle. Bývalý hokejista mal so svojím psíkom, patriacim do plemena Cavalier King Charles Španiel, naozaj krásny vzťah, ako vidno aj z fotografií.

Svojmu psiemu kamošovi venoval dojímavé slová. „Ďakujem ti, Kamarát. Bol si tam pre mňa stále. Precestoval so mnou kus sveta. Počas zranení, počas radostí, počas pádov, v tom jednom najkrajšom, aj v tom jednom najhoršom momente môjho života. A kus toho môjho života si si zobral so sebou. Veľmi budeš chýbať, priateľ môj. Odpočívaj v pokoji, Montynko,“ napísal zronený Boris.

Fanúšikovia smútili s ním

K smutnému príspevku sa vyjadrili mnohí fanúšikovia, ktorí s Borisom súcitia a priali mu úprimnú sústrasť. Všetci, ktorí sme už o nejakého štvornohého miláčika prišli, vieme, ako táto strata bolí a že je treba kopec času, aby bolesť utíchla.

„Cavalieri sú tie najlepšie psíky pod slnkom. Nesmúť, vďaka tebe mal krásny život," odkázala Borisovi fanúšik Tomáš. A naozaj z fotiek vidieť, že táto dvojka spolu zažila kopec nádherných chvíľ. „Pán Boris, ste veľký človek -výškou, ale máte veľké, obrovitánske srdiečko -je to citeľné a viditeľné, že Váš psík Vás mal strašne moc rád,“ napísala fanúšička Klaudia.