03. apr. 2024 o 13:00
žani, Koktejl

Citové zemetrasenie u herečky Pauhofovej: V prvom momente som plakala

placeholder
Herečka Táňa Pauhofová.
Zdroj: Profimedia

Prešla si životnou zmenou.

Domáce promi
03. apr. 2024 o 13:00
Citové zemetrasenie u herečky Pauhofovej: V prvom momente som plakala

Prešla si životnou zmenou.

Úspešná herečka Táňa Pauhofová (40) je veľká tajnostkárka a svoje súkromie si dobre stráži. Jej fanúšikovia boli poriadne šokovaní, keď sa dozvedeli o svadbe s o 10 rokov mladším hudobníkom Jonatánom Pastirčákom. Rovnakú taktiku zvolila aj pri tehotenstve. Sladkú novinku si nechávali manželia pre seba, až kým Táňu neprezradilo na premiére filmu tehotenské bruško.

Mamou sa stala v októbri 2022, kedy porodila dcérku Mílu. Na materstvo si Táňa počkala. Veci sú podľa jej názoru tak, ako majú byť, a prišlo to v pravý čas. Herečka sa ujala najväčšej úlohy pred viac ako rokom a zhodnotila, že s príchodom dieťatka začala jej životná zmena.

"Všetko, čo som si myslela a čo som poznala, sa rozpadlo. Zemetrasenie v mojom vnútri zmenilo skoro každý aspekt môjho vnímania a ja som zrazu nebola Táňa, ktorú som poznala. Každý okamih som prežívala so zvýšenou emocionálnou citlivosťou a môj svet sa úplne zmenil," zverila sa ryšavka.

Nebola to pre ňu len prechádzka ružovou záhradou. "Do sveta, ktorý poznám, vstúpila drobná bytosť s hlasom, ktorý má všetok potenciál na to, aby rozvial obranné múry vo mne a zmenil môj život. Tá zraniteľnosť. Strach. Vyčerpanie. V prvom momente som plakala a nevedela som, čo mám robiť, ale potom som už len pociťovala lásku, ktorá ma priviedla na cestu sebaprijatia," priznala Pauhofová otvorene na sociálnej sieti.