29. nov. 2023 o 05:00
žani, Koktejl

Juraj Bača netušil, že ho táto žena natáča: VIDEO z WC skončilo na Instagrame!

Sledujte, čo tam robil.

Domáce promi
29. nov. 2023 o 05:00
Juraj Bača netušil, že ho táto žena natáča: VIDEO z WC skončilo na Instagrame!

Sledujte, čo tam robil.

Juraj Bača (36) v sebe skrýva hneď niekoľko talentov. Je to obľúbený moderátor viacerých relácií, taktiež je herec a v neposlednom rade aj spevák. Vďaka tomu je jeho pracovný diár plný a strieda jednu akciu za druhou. Cez víkend moderoval galavečer Miss Horehronie 2023.

Nakoľko išlo o súťaž krásy, aj Juraj musel byť ako zo škatuľky. Jeho prípravy na pánskych toaletách zachytila na videu šéfka FashionTV czech&slovak Gabriela Ruman. Pozrite si, pri čom ho pristihla. "Neverím, že som na pánskych záchodoch," okomentovala a od Juraja sa jej dočkalo nečakanej odpovede. "Gabi, čo by som mal povedať, asi to nie je prvýkrát," zažartoval a blondínku tým rozosmial.

Hviezdi v RTVS

Ako herec sa Bača predstavil vo viacerých seriáloch a filmoch. Ešte v roku 2017 si zahral hlavnú úlohu v Rexovi. Nasledovali role v seriáloch Nemocnica, Ordinace v růžové zahradě, Duch a uvidíme ho aj v pripravovanej novinke Lásky v Istanbule.

Na RTVS aktuálne moderuje hneď dva obľúbené projekty. Spolu s Milanom Zimnýkovalom sa stali neodmysliteľnou súčasťou obľúbenej šou Pečie celé Slovensko. Zohraté duo sprevádza súťažou od začiatku, aktuálne beží na obrazovkách už tretia séria.

Juraj miluje psíky, preto nie je žiadnym prekvapením, že prijal ponuku do relácie Najvernejší. Divákom ukazuje príbehy majiteľov, ktorí majú problém so svojím domácim miláčikom a nevedia si s ním poradiť. Do života rodín s problémovými psíkmi nahliadne okrem Baču aj dog kouč Juraj Ferko.