20. nov. 2023 o 14:30
žani, Koktejl

Adela Vinczeová na starej FOTO, vôbec sa nešetrila: Vlasy do oranžova a zuby...

placeholder
Viktor a Adela Vinczeovci.
Zdroj: Ivan Hrušovský

Nemá problém uťahovať si zo seba.

Domáce promi
20. nov. 2023 o 14:30
Adela Vinczeová na starej FOTO, vôbec sa nešetrila: Vlasy do oranžova a zuby...

Nemá problém uťahovať si zo seba.

Adela Vinczeová (43) pred 20 rokmi prvýkrát vošla do posilňovne, kde sa jej cesta preťala s trénerom Tomášom Mihalíkom. Zmenil jej pohľad na cvičenie. "Vždy mi vysvetlil, že to, že cvičím zadok má súvis aj s niečím iným. Nie je to iba, že chceme mať zdravé kríže, tak cvičím chrbát a core (stred tela, pozn.red.), ale všetko so sebou súvisí," podelila sa Adela o dôležité myšlienky, ktorými sa začala riadiť.

S Tomášom už nespolupracuje, no bola za tým práca a nie nespokojnosť. Keď ju požiadal, aby sa zúčastnila na krste jeho novej knižky, neodmietla. Pri tejto príležitosti vytiahla Adela z archívu fotku, pri ktorej si zažartovala na vlastný účet. "Vyzeralo to kedysi aj nejako takto. Biceps ako vínko, vlasy pekne do oranžova, zuby ešte introvertné," naložila si sama moderátorka. Záber nájdete v galérii.

Spolupráca s prvým trénerom Adelu silne ovplyvnila a užitočné rady dodnes praktizuje. "Aj keď vidíte vonku človeka, ktorý na prvý pohľad vyzerá normálne, v skutočnosti to je často tak, že nevie vliezť do vane alebo si zaviazať šnúrky. Mne sa fitko prenieslo aj do bežného života – keď dvíham dieťa, robím to pekne predpisovo cez drep, podsadím panvu a automaticky nezaťažujem kríže," dodala radu, ktorou by sa mali riadiť aj ostatní rodičia, aby sa vyhli zdravotným ťažkostiam.