15. máj. 2024 o 11:00
jž, Koktejl

Hviezda telenoviel Facundo Arana pridal FOTO z nemocnice: Čo sa deje?!

placeholder
Herec Facundo Arana v úvodnom kole 9. ročníka Let's Dance.
Zdroj: TV Markíza

Prevencia je dôležitá.

Zahraničné promi
15. máj. 2024 o 11:00
Hviezda telenoviel Facundo Arana pridal FOTO z nemocnice: Čo sa deje?!

Prevencia je dôležitá.

Deviaty ročník obľúbenej tanečnej šou Let's Dance odštartovala televízia Markíza veľkolepo. S miláčikom mnohých žien, argentínskym hercom Facundom Aranom (51). "Charizmatického herca veľmi dobre poznajú slovenskí diváci zo seriálov Divoký anjel či aktuálne vysielaného seriálu TV Doma, Rany z lásky. V minulosti bol dokonca porotcom maďarskej verzie šou Let's Dance," informovala vtedy Markíza.

Na Slovensku nebol po prvýkrát. V minulosti navštívil Bratislavu vďaka šou 2 na 1, ktorú moderuje Adela Vinczeová (43) a Dano Dangl (49). Facundo vtedy prišiel prekvapiť herečku Dominiku Kavaschovú (34) a aj počas Let's Dance jej venoval svoj čas.

Obľúbený herec najnovšie zverejnil fotku, na ktorej má na ruke nemocničný náramok. Svojich sledovateľov však hneď upokojil, že nejde o nič vážne. "Najlepším liekom je prevencia. Dbajte na ochranu pred slnečnými lúčmi. Každú chvíľu si musím nechať odstrániť z kože lézie, karcinómy v ranom štádiu. Dnes sa objavili ďalšie. Všetko prebehlo perfektne. Stále ich nachádzam tak, že sa kontrolujem doma, a nebláznim a upozorňujem na ne," vysvetlil Facundo.

Personál si takúto opatrnosť pochvaľuje. "Lekári sú veľmi radi, keď zistia, že čokoľvek malo prísť, zachytili to včas, lebo ste sa o to postarali. Ak sa k diagnóze dostanú včas, môže to byť formalita a je to oslava. Ak sa omeškajú, je to nočná mora. Vďaka všetkým zdravotníckym pracovníkom na svete!" vyjadril svoju vďaku.