21. apr. 2024 o 18:00
jž, Koktejl

Beáta Dubasová otvorene o tanečnej šou: Prečo som odmietla Let's Dance!

placeholder
Šieste kolo 9. ročníka Let's Dance - speváčka Beáta Dubasová.
Zdroj: TV Markíza

Prekvapila dokonca aj moderátorku.

Domáce promi
21. apr. 2024 o 18:00
Beáta Dubasová otvorene o tanečnej šou: Prečo som odmietla Let's Dance!

Prekvapila dokonca aj moderátorku.

Nestarnúca ikona slovenského popu Beáta Dubasová (60) sa so svojou kamarátkou a moderátorkou Hanou Rapantovou vybrala na šieste kolo tanečnej šou Let's Dance. Pre redakciu Markíza speváčka prezradila, že aj ona bola oslovená do tejto šou. Prečo ponuku odmietla?

Na tanec sa radšej len pozerá. "Pozerám to, dokonca som dostala ponuku aj ja tancovať, ale nie je to moja parketa, priznám sa. Skôr radšej spievam. Pohyb je tak akože, pridaná hodnota. Nemôžem povedať, že sa nehýbem, ale toto je si myslím nad moje schopnosti," zaskočila moderátorku Dubasová. "To ste ma prekvapili, lebo vy teda na pódiách sa zvyknete veľmi živo aj pohybovať a hýbať ale teda, tuto ste si povedali, že nepôjdete do toho radšej," reagovala moderátorka.

Všetko ale jednoducho vysvetlila. "Je úplne iné, keď počujem, ako päta, špička, všetko toto. To ma obchádza. Si myslím, ľudia, čo to možnože už nejak študovali, že sa s tým stretli v živote tak možno áno, ale ja to nie som," vysvetlila Beáta. Je známe, že speváčka študovala na Strednej priemyselnej škole odevnej v Prešove so špecializáciou na výrobu odevov a bielizne.

V minulosti tam už boli nejaké pokusy. "Mňa kedysi veľmi dávno Ivo Ladižinský, choreograf známy, dnes robí už stand-upy ale som s ním skúšala takéto niečo s dievčatami pre nejakú televíziu. O hodinu som nevedel opäť tie kroky, mne to tak vyfučalo z hlavy, nemám na to vlohy si myslím," dodala na záver.