27. jún. 2026 o 16:57
TASR, Koktejl

Brutálna dohra útoku v Banskom: Muž mal na dvore podpáliť autá a spáchať samovraždu!

placeholder
Ženu previezli do nemocnice (ilustračné foto).
Zdroj: TASR – Milan Kapusta

Jedna osoba skončila v nemocnici.

Domáce krimi
27. jún. 2026 o 16:57
Brutálna dohra útoku v Banskom: Muž mal na dvore podpáliť autá a spáchať samovraždu!

Jedna osoba skončila v nemocnici.

Polícia vyšetruje okolnosti incidentu, ku ktorému došlo v obci Banské v okrese Vranov nad Topľou, kde mal 49-ročný muž napadnúť 47-ročnú ženu. TASR to potvrdila hovorkyňa Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Prešove Jana Ligdayová. Ako upozornila STVR, po útoku mal muž na dvore rodinného domu podpáliť autá a následne spáchať samovraždu.

  • V obci Banské 49-ročný muž fyzicky napadol 47-ročnú ženu.
  • Po útoku mal muž na dvore rodinného domu podpáliť autá.

Zranenú ženu previezli záchranári do nemocnice. Polícia prípad vyšetruje ako ublíženie na zdraví v štádiu pokusu a verejné ohrozenie. K objasneniu okolností boli prizvaní aj znalci. „Vyšetrovateľ vykonáva všetky potrebné procesné úkony,“ uviedla hovorkyňa.