Zaujímavosti
photo Foto
video Video
12. feb. 2024 o 19:00
lv, Koktejl

Samozvaný cestovateľ v čase tvrdí, že navštívil rok 2027: Zábery, z ktorých mrazí!

Vďaka videám sa stal hviezdou TikToku.

Zaujímavosti
12. feb. 2024 o 19:00
Samozvaný cestovateľ v čase tvrdí, že navštívil rok 2027: Zábery, z ktorých mrazí!

Vďaka videám sa stal hviezdou TikToku.

Samozvaný cestovateľ v čase, známy ako Javier, zdieľa videá zo svojich údajných ciest do roku 2027, na ktorých sú zobrazené opustené supermarkety, cesty, futbalové štadióny a pamiatky, ako napríklad šikmá veža v Pise. Ľudská rasa podľa jeho slov prestala existovať. Napriek strašidelnej prázdnote sa zdá, že každodenný luxus, ako je osvetlenie a internet fungujú ďalej, píše DailyStar.

Jeho futuristická cesta zahŕňala aj návštevu Londýna, kde skúma Emirates Stadium Arsenalu a Stamford Bridge Chelsea, pričom oba objekty sa zdajú byť ľudoprázdne. Dokonca navštívil aj Národnú galériu a budovu parlamentu, ktoré sú tiež prázdne. V Španielsku navštívil napríklad slávny štadión Camp Nou a hoci sa na ňom aktuálne chystá výmena strechy, zdá sa, že v roku 2027 ešte nie je dokončená. „V Paríži som bol 11 dní sám," povedal vo videu.

Javierove videá si pozrelo množstvo ľudí, pričom niektoré z nich majú viac ako milión pozretí. Používatelia TikToku sa teraz obávajú desivej budúcnosti, o ktorej hovorí, no iní tomu veľmi neveria. „Ak ste v budúcnosti, kto vyhral majstrovstvá sveta vo futbale v roku 2026, prosím?" podpichovala jedna osoba. „Javier.. Pošlem po teba svoju vesmírnu loď. Prineste všetku hotovosť, ktorú dokážete zhromaždiť," doberal si ho ďalší. Niekto ho dokonca vyzval, aby sa pozrel do stráženej Oblasti 51 v USA.

Na sociálnej sieti zdieľa i videá, ktoré ukazujú jeho cesty po zdanlivo prázdnych cestách, či na motorových člnoch. V inom videu tvrdil, že ukradol Monu Lisu, aby dokázal, že je v roku 2027, alebo že sa vlámal do domu Lionela Messiho vo Francúzsku , kde držal trofej z majstrovstiev sveta. Argentínčan však odišiel na Miami v 2023 - celé štyri roky pred jeho údajnou návštevou.