17. jún. 2024 o 19:00
Miloš Audi, Koktejl

Boriska tvrdí, že je reinkarnovaným mimozemšťanom z Marsu: Odhalil desivú predpoveď!

placeholder
Boriska Kipriyanovič
Zdroj: Reprofoto/YouTube/MenInBlack

Tvrdí, že prišiel zachrániť ľudstvo!

Zaujímavosti
17. jún. 2024 o 19:00
Boriska tvrdí, že je reinkarnovaným mimozemšťanom z Marsu: Odhalil desivú predpoveď!

Tvrdí, že prišiel zachrániť ľudstvo!

Detský génius menom Boriska Kipriyanovič ohromil svet svojou neuveriteľnou inteligenciou a tvrdeniami o budúcnosti Zeme. Toto ruské dieťa, ktoré je dnes 28-ročným mužom, už od mladosti začalo hovoriť, že pochádza z Marsu a je reinkarnovaným mimozemšťanom. Ako informoval portál Unilad, chlapec tiež odhalil informácie o svojom minulom živote na červenej planéte.

Od malička mal byť géniom

Väčšina ľudí sa počas svojho života nestretne so zázrakmi alebo géniami, pričom táto pravdepodobnosť sa ešte viac znižuje pri deťoch s neuveriteľnou inteligenciou. V roku 2004 sa však na titulky ruských novín dostal chlapec menom Boriska Kipriyanovič, ktorý pomocou svojho nadpriemerného intelektu prekvapil aj mnohých odborníkov.

Jeho vlastnosti ako prvá ukázala jeho matka Nadežda, ktorá podľa svojich slov vždy vedela, že na jej synovi pôvodom z Volgogradu je niečo zvláštne. Vo vyjadrení odhalila, že Boriska dokázal od narodenia držať hlavu bez opory, začal rozprávať, keď mal len pár mesiacov, a vedel čítať i kresliť už ako 1,5-ročný.

Život na Marse

Napriek týmto schopnostiam však chlapec ohromil ľudí okolo seba aj inými aspektami. Boriska uviedol, že bol v minulom živote Marťanom a bol poslaný späť v čase, aby ochránil spoločnosť pred jadrovou skazou. Neskôr sa však mal reinkarnovať do ľudskej podoby, pričom si zachoval múdrosť a schopnosti svojich predkov.

Chlapca tiež veľmi zaujímala astronómia, s čím súviseli aj niektoré z jeho tvrdení. "Pamätám si to obdobie, keď som mal 14 alebo 15 rokov. Marťania neustále viedli vojny, takže som sa často musel zúčastňovať náletov s kamarátom. Mohli sme cestovať v čase a priestore lietaním v okrúhlych vesmírnych lodiach. Musím uznať, že ide o veľmi komplikované stroje," poznamenal chlapec s tým, že v rozhovore dokonca opísal, z čoho boli lode postavené, hoci nezachádzal do úplných detailov.

Boriska dokonca odhalil svoje posolstvo. Uviedol, že by sa civilizácie mali zamerať na svoje staroveké pamiatky, ako napríklad na Veľkú pyramídu v Gíze, pretože nám môže odhaliť množstvo skrytých tajomstiev. "Život pozemšťanov sa zmení, keď sa sfinga otvorí. Viem, že niekde za uchom sa skrýva mechanizmus, ktorý ju odomkne, no presné miesto si nepamätám," ozrejmil.

Predpokladá sa, že v súčasnosti má Boriska má okolo 28 rokov. Problémom však je, že dnes o ňom neexistuje veľa informácií, ktoré by odhaľovali, kde sa nachádza. Mnohí používatelia teoretizujú, že žije niekde v odľahlej ruskej dedine, v ktorej je pod ochranou armády. Existujú však aj ľudia, ktorí žartujú, že sa vrátil na svoju domovskú planétu.