17. jún. 2024 o 13:30
TASR, Koktejl

Patrícii († 48) mal vyrezať srdce a orgány: Posun v ohavnom prípade z Bratislavy!

placeholder
Jozefovi hrozia desiatky rokov za mrežami.
Zdroj: kucharjozko.webnode.sk

Vražda otriasla celým Slovenskom.

Domáce správy
17. jún. 2024 o 13:30
Patrícii († 48) mal vyrezať srdce a orgány: Posun v ohavnom prípade z Bratislavy!

Vražda otriasla celým Slovenskom.

Prokurátor Krajskej prokuratúry (KP) Bratislava podal obžalobu na obvineného J. H. v prípade vraždy Patrície († 48) na Prievozskej ulici v Bratislave. Obžaloba bola v pondelok podaná na Mestský súd Bratislava I pre skutok právne kvalifikovaný ako obzvlášť závažný zločin vraždy. Vyplýva to z informácií, ktoré TASR poskytla hovorkyňa KP Bratislava Gabriela Kováčová.

Podľa prokuratúry mu hrozí trest odňatia slobody na 20 až 25 rokov alebo na doživotie. "Posúdenie otázky viny a prípadného trestu bude predmetom konania na súde, v rámci ktorého bude prokurátor Krajskej prokuratúry Bratislava prezentovať svoj skutkový, právny a procesný pohľad v trestnej veci," priblížila hovorkyňa.

Polícia v januári informovala o náleze tela ženy bez známok života v jednom z bytov v druhom bratislavskom okrese. Telo ženy mali nájsť podľa TV JOJ v hroznom stave - mala byť rozrezaná. Vedľa na zemi malo byť položené vedro s jej orgánmi a vedľa tela ležalo vyrezané srdce. Patrícia mala mať rozrezané ľavé líce, hrudník a stehno. Telo malo byť ďalej zakryté dekou a na nej mal ležať britský pas. Podozrivého neskôr zadržali, po obvinení ho súd vzal do väzby.