28. sep. 2023 o 11:56
vmr, Silvia Juříková, Koktejl

Podstrčili jej v bratislavskom klube drogy?! Známa slovenská speváčka: Bolo mi strašne zle... nespala som 42 hodín

placeholder
Speváčka Ronie v relácii Na Koktejl so Silviou.
Zdroj: Koktejl

Prešla si peklom.

Celebrity
28. sep. 2023 o 11:56
Podstrčili jej v bratislavskom klube drogy?! Známa slovenská speváčka: Bolo mi strašne zle... nespala som 42 hodín

Prešla si peklom.

Speváčka Veronika Adamičková alias Ronie otvorene o ťažkých kariérnych začiatkoch, psychických problémoch aj svojej láske! V relácii portálu Koktejl.sk, Na Koktejl so Silviou, prezradila, aká bola jej cesta k spevu, akými kariérnymi úskaliami si musela prejsť, čo pre ňu znamenajú jej tetovania a taktiež či so starším partnerom plánujú ďieťa. Veronika sa však rozrozprávala aj o veľmi chúlostivej téme. Priznala totiž, že nevie, či jej niekto nepodstrčil drogy.

Ronie na rovinu priznala, že mala skúsenosť s drogami, no nie s tvrdými. "Mala, samozrejme, nie s tvrdými, teda aspoň neviem o tom, raz som bola taká, že sa mi zdalo, že niečo som mala v drinku, ale neviem, lebo viem, že v ten večer som mala iba dva shoty a bolo mi strašne zle, strašne mi bolo divne a spala som až po 42 hodinách. Vtedy som mala aj úzkosti, ja som to pripisovala aj tomu, či neprišiel aj nejaký stav panický, lebo ja som mala do toho ešte paniku, strašne mi bilo srdce, nemohla som zaspať. No boli sme v jednom bratislavskom klube, kde je to veľmi známe, že sa to deje," priznala pre Koktejl.sk o nepríjemnom zážitku z minulosti.

"Nikdy som nikoho neobvinila, nikdy som to na nikoho nevytiahla, ale pravdepodobne niečo...keďže som nespala skoro dva dni," dodala obľúbená speváčka. Ronie priznala, že nikdy si nič takéto dobrovoľne nedala. Podľa jej slov však mala skúsenosti s ľahkými drogami, no vtedy jej začali aj úzkosti. Viac sa dozviete v rozhovore vyššie.