20. mar. 2023 o 14:30
krsk, Koktejl

Ženích Tomáš z Ruže pre nevestu: Vážna nehoda! Trpké priznanie

placeholder
Tomáš Tarr
Zdroj: Kristína Torjai

Jeho život v zahraničí nevyzeral tak ružovo, ako sa mohlo zdať.

Celebrity
20. mar. 2023 o 14:30
Ženích Tomáš z Ruže pre nevestu: Vážna nehoda! Trpké priznanie

Jeho život v zahraničí nevyzeral tak ružovo, ako sa mohlo zdať.

Televízia Markíza odštartovala vysielanie šou Ruža pre nevestu, ktorá je novou verziou Nevesty pre milionára. Mladý a nezadaný fešák Tomáš Tarr skúšal šťastie v láske s 18 dievčatami. Po tom, čo z nich už 6 vypadlo, sa bitka krások o jeho srdce vyostrila.

V tretej časti zobral na rande na motorke a do prírody youtuberku Petranu. Tomáš si pre ňu pripravil honbu za pokladom, kde mali podľa červených srdiečok zbierať indície napovedajúce, o čom sa majú rozprávať. Dvojica sa pri tom držala za ruky a spolu sa brodili riekou. A padol aj vášnivý bozk!

Petrana mu už počas rande prezradila, že si prešla ťažkými chvíľami, úzkosťou, depresiou a dokonca sa pokúšala vziať si život. To povzbudilo Tomáša, aby prehovoril o svojich neľahkých momentoch. Keď sa dvojica vrátila z výletu, Tomáš otvoril tému, ktorú spomenula predtým a čo-to pridal aj on sám.

Vážna nehoda

Problémom a tvrdej skúške sa pred rokmi nevyhol ani on. Len čo prišiel do exotického Bangkoku, mal vážnu nehodu. Jeho zápästie bolo dolámané na 4 miestach, spálil si kožu na kolenách a chrbte a bol celý zasadrovaný.

Napriek naliehaniu rodičov tam zostal a nevzdával sa vysnívaného života. "Ja som tiež mal veľmi veľa zlých chvíľ. Keď som prišiel do Bangkoku a povedal si, že tu chcem byť, v jednom momente sa mi to celé zrútilo. Mal som nehodu na motorke, som sa dolámal v podstate," otvoril sa Petrane Tomáš. Intímne odhalenie dvojicu zblížilo a Petrana si hneď vyslúžila ružu, ktorá znamenala postup do ďalšieho kola.