Vyšla von s drsnou spoveďou. Bývalá moderátorka a úspešná biznismenka vo svete realít Zuzana Belohorcová prehovorila o svojom rozvode pre český portál Super.cz. S expartnerom s Vlastom Hájkom je rozvedená, no stretávať ho má každý deň. Kým sa nepredá ich dom na Tenerife, musia bývať pod jednou strechou.
"Ešte nie je odsťahovaný. Stále žijeme v jednej domácnosti, denne sa stretávame. Preto s deťmi cestujem, aby som bola čo najmenej doma. Nechcem žiť v tom toxickom prostredí. Nie je to dobré ani pre deti," šokovala.
Rozvod už má za sebou, ale jednu vec by dnes urobila inak. "Trošku ma mrzí, že som ten krok neurobila skôr. Že som čakala na to, kým na manžela praskne niekoľko nevier, nielen jedna," uviedla s tvrdením, že o jeho neverách nevedela, lebo ho nikdy neprichytila.
U dlhoročného expartnera nešetrí kritikou. "Môj manžel je veľký rozprávač, patologický klamár. V Amerike ho označovali za 50 Centa. Všetko, čo hovoril, bola pravda na 50 percent. Bol to rozprávkar. Keď človek žije v jednej domácnosti s manipulátorom a narcistom, nevidí tú pravdu. On ti vysvetlí, že on je ten dobrý. Teraz veľa vecí vidím, otvárajú sa mi oči. Ľudia mi otvárajú oči,“ dodala v rozhovore známa Slovenka.
