Zahraničie
photo Foto
video Video
19. nov. 2023 o 20:30
emd, Koktejl

Žena sa vrátila z dovolenky, sila, čo našla doma: Ľudia vravia, aby sa hneď s manželom rozviedla!

Ľudia na internete matku povzbudzujú, aby sa s manželom rozviedla.

Zahraničie
19. nov. 2023 o 20:30
Žena sa vrátila z dovolenky, sila, čo našla doma: Ľudia vravia, aby sa hneď s manželom rozviedla!

Ľudia na internete matku povzbudzujú, aby sa s manželom rozviedla.

Žena z USA na TikToku ukázala neuveriteľný neporiadok, do ktorého sa vrátila domov po dovolenke. Keď otvorila dvere svojho domu, uvidela oblečenie, topánky, odpadky a hračky porozhadzované a zemi. To však podľa portálu Daily Mail nebolo to najhoršie.

Zatiaľ čo mamička žartovala, že je vďačná, že deti boli po jej návrate „živé“, ľudia na webe boli v jej mene rozzúrení a prosili ju, aby sa s manželom rozviedla. Jej virálne video doteraz nazbieral viac ako 3,9 milióna pozretí.

„Vraciam sa domov po svojej 11-dňovej dovolenke,“ povedala predtým, ako otvorila dvere svojho domu. Potom ukázala nevítané prekvapenie, ktoré jej manžel zanechal, kým bola preč. Mamička sa vrátila do extrémne špinavého domu, v ktorom boli všade rozhádzané topánky, oblečenie, odpadky a hračky. Na jednom zábere bolo vidieť na pultoch aj na podlahe pohodené jedlo, papierové utierky a taniere. „Aspoň, že udržal deti nažive,“ napísala Kian pod video.

Ľudia na internete boli z matkinho videa ohromení. Diváci zaplavili sekciu komentárov a vyjadrovali svoju frustráciu. Mnohí prosili, aby opustila svojho „neúctivého“ manžela. „Toto nie je milé. Toto nie je ani neschopnosť. Toto je on, ktorý ju núti zaplatiť za to, že si našla čas pre seba,“ napísal niekto.

„Za toto by som okamžite požiadala o rozvod,“ pridala sa iná komentujúca. „Ten muž si ťa neváži. Zaslúžiš si oveľa viac,“ dodala ďalšia. „Tá neúcta je šialená. Je mi to ľúto,“ napísal niekto iný. „Vyzerá to, akoby ťa trestal za to, že si odišla,“ pridal sa iný používateľ. „Vytočilo ma to do nepríčetnosti,“ dodal ďalší. „Bola by som strašne nahnevaná, haha,“ pridala sa ďalšia žena.