08. máj. 2023 o 16:00
vmr, Koktejl

Adela Vinczeová to priznala na plné ústa: Nech si ľudia myslia, čo chcú!

placeholder
Porotkyňa Let's Dance Adela Vinczeová.
Zdroj: TV Markíza

Na toto má jasný postoj.

Celebrity
08. máj. 2023 o 16:00
Adela Vinczeová to priznala na plné ústa: Nech si ľudia myslia, čo chcú!

Na toto má jasný postoj.

Moderátorka Adela Vinczeová hviezdi v mnohých projektoch, v súčasnosti ju diváci môžu sledovať v relácii 2 na 1 s Danom Danglom, talkšou Trochu inak s Adelou a doteraz bola aj porotkyňou nablýskanej tanečnej šou Let's Dance.

Adela donedávna nepoužívala sociálne siete, no neskôr začala pridávať na Instagram rôzne fotky aj zo súkromia. Pri otázke TV Markíza, či má Adela niekedy potrebu niečo vysvetľovať na Instagrame, nemusela ostrieľaná moderátorka dlho premýšľať. V tejto téme má totiž jasno.

"Nechcem nejako hodnotiť, keď to robia iní, ale vždy keď vidím, ako niekto niečo vysvetľuje a obhajuje, tak si to presmerujem na seba a vlastne si vtedy človek uvedomí, že dáva svojej osobe takú veľkú dôležitosť, ako keby predpokladal, že to každého trápi a zaujíma a že to každý čítal. A ľudia to majú podľa mňa do veľkej miery v paži," vysvetlila na rovinu.

Priznala, že tiež má za sebou pár lekcií, kedy sa popálila, no teraz všetko berie už ľahšie. "Ja samozrejme mám svoje ego a mám svoje lekcie s ním spojené a jednou z tých lekcií je sa tak vnútorne vedieť zastaviť a povedať, že nie si tak dôležitá, aby si potrebovala niekomu vysvetľovať svoj život, keď sa na to ani nikto nepýtal, takže akože nech si ľudia myslia, čo chcú. Kto ma má rád, tak ma bude mať rád tak či tak, kto ma nemá rád, tak nepotrebuje ani klebety na to, aby si nejaké vymyslel," uzavrela obľúbená moderátorka s tým, že dúfa, že nenastane v budúcnosti nejaká vážna situácia, ktorá si bude nejaké seriózne vysvetlenie žiadať.

Module ITT: Anketa