Domáce promi
video Video
photo Foto
21. jún. 2024 o 09:30
žani, Koktejl

Bača ukázal pravú povahu, VIDEO ako dôkaz: Úplne som nemyslel v tej chvíli na to, čo bude ďalej

Je to muž činu.

Domáce promi
21. jún. 2024 o 09:30
Bača ukázal pravú povahu, VIDEO ako dôkaz: Úplne som nemyslel v tej chvíli na to, čo bude ďalej

Je to muž činu.

Moderátor, hudobník a herec Juraj Bača (36) je veľkým milovníkom zvierat. Po boku štvornohých kolegov si dokonca aj niekoľkokrát zahral. Stvárnil napríklad policajného kapitána v slovenskej adaptácii Komisára Rexa a tiež si zahral v seriáli Robin. Koncom roku 2022 si získal srdcia všetkých žien, keď sa po nočnej záchrannej akcii ujal psíka.

Majiteľ dvoch štvornohých miláčikov pred pár dňami zachránil ďalší život. "Toto malé vyplašené stvorenie som chcel v prvom rade zachrániť, aby ju uprostred cesty niečo nezrazilo. Úplne som nemyslel v tej chvíli na to, čo bude ďalej. Bol som na ceste na event, netušil som, ako to prijme agentúra, ako sa zachová klient, ale bol som úplne stotožnený s tým, že spravím všetko preto, aby bola malinká v poriadku," rozpísal sa Juraj o ďalšej spontánnej akcii.

Nemohol ju tam nechať a tak vzal osud fenky do vlastných rúk. Na akcii, ktorú išiel moderovať, sa zišli rovnako skvelí ľudia. "Jeden vybral z auta klietku pre vlastného psa, druhý priniesol misku s vodou, tretí vyrábal improvizovaný obojok, ostatní hladkali a starali sa... Všetci pomohli," pokračoval s tým, že si fenku chcel sám adoptovať, avšak pri práci sa ledva stíha venovať jeho svorke. "A tak prišlo rozhodnutie, skúsme jej nájsť nový domov. Smola a Hrušky, Bekim, HEX - všetci do svojich vystúpení zaradili aj výzvu nájsť psíkovi novú rodinu... A podarilo sa," radoval sa zo šťastného konca príbehu.

Ako dodal, počas jedného koncertu prišiel pán, ktorý k svojmu psíkovi už dlhšie plánoval parťáčku a celá jeho rodinka sú psíčari od srdca. "A tak má malinká nielen svoju novú rodinu, ale aj meno. Milá BEKI, prajem ti, aby si vo svojej novej rodinke dostala veľa, veľa lásky a skutočný domov," odkázal rozkošnej fenke.