22. jún. 2024 o 17:00
mob, Koktejl

Kostka a Studenková po 30 rokoch: Extrémne hádky?! Braňo prehovoril

placeholder
Herečka Zdenka Studenková a dirigent Braňo Kostka.
Zdroj: Facebook/ Zdenka Studenková

Sú jedným z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu.

Domáce promi
22. jún. 2024 o 17:00
Kostka a Studenková po 30 rokoch: Extrémne hádky?! Braňo prehovoril

Sú jedným z najstabilnejších párov slovenského šoubiznisu.

Slovenská herečka Zdena Studenková (70) tvorí s hudobníkom Braňom Kostkom (53) pár už tri desaťročia, hoci ich začiatky neboli ružové. Mnohí ich odsudzovali kvôli veľkému vekovému rozdielu, no oni sa nedali znechutiť. Tiež o tom, čo sa dialo za zatvorenými dverami po rozvode s režisérom Stanislavom Párnickým († 77), nikto nevedel. Prezradila to až po rokoch pre český portál iDnes.cz.

„Mala som v tej dobe to šťastie, že som si zarobila na zahraničnom seriáli na vlastný dom. Vyplatila som bývalého manžela a zostala v ňom s dcérou a priateľom. Finančne ma ale to odstupné vyčerpalo tak, že sme potom nejaký čas žili v maličkom podnájme a dom sa prenajímal. To nebolo najlepšie obdobie a tiež o tom nikto nevedel. Nechválila som sa,“ odhalila.

To najhoršie je už za nimi a dnes sa tešia zo stabilného vzťahu, v ktorom sa vedia aj pohádať, no vždy tam je vzájomné porozumenie a rešpekt. „Je to úžasné v tom, keď sledujem, ako si jeden druhému fandíme a je to aj veľmi príjemné sledovať, ako sa rokmi učíme spolu zvládať aj ťažšie situácie,“ prezradil v programe RTVS Nočná pyramída a pokračoval.

„Už sa vieme tak stručne hádať, tak náznakovo. Hádke sa človek nevyhne, ale už to nejde do extrému, lebo obaja sme také talianske typy. Niekedy proste padla kosa na kosu, ale už to tak nie je. Po 30 rokoch aj by sa to už čakalo,“ dodal.