Domáce promi
video Video
photo Foto
18. jún. 2024 o 13:00
mob, Koktejl

Tehotná Kovačič Hanzelová priznala zdravotné komplikácie: Očakávam každý mesiac zhoršenie!

Nič nechce podceniť.

Domáce promi
18. jún. 2024 o 13:00
Tehotná Kovačič Hanzelová priznala zdravotné komplikácie: Očakávam každý mesiac zhoršenie!

Nič nechce podceniť.

Novinárka Zuzana Kovačič Hanzelová (35) sa nedávno podelila s veľkou novinkou. Pod srdcom jej rastie nový život. S manželom Michalom Kovačičom sa už bábätka nevedia dočkať.

„Aj v náročných časoch sa dejú pekné veci. Očakávame príchod nového člena našej rodiny! Či bude raz novinár alebo novinárka, to ešte uvidíme. Ďakujeme za vašu podporu v posledných týždňoch, veľmi si ju vážime a čaká nás dobrodružná jazda na všetkých frontoch. Na bábätko sa ale zo všetkého tešíme najviac,“ vyznala sa na sociálnej sieti.

Vyzerá to tak, že ani počas tehotenstva neskončí s aktívnym pohybom. Krátko po oznámení veľkej novinky už bola Zuzana v posilňovni, kde pravidelne cvičí pod dohľadom trénera. O novinárke je známe, že už roky ju trápia platničky.

„Po vyskočení som bola týždeň v nemocnici, a potom asi 4-5 mesiacov cvičenia každý deň, kým sa to dalo do normálu. Dnes som už zastabilizovaná, takmer nemám bolesti. Chrbát mi zhoršuje vždy len stres. Základ je cvičiť, cvičiť, cvičiť,“ odpovedala prednedávnom na otázku od fanúšika.

Ľudí cez víkend zaujímalo, ako sa v najbližších mesiacoch bude platnička „kamarátiť“ s tehotenstvom, no skúsená novinárka nenecháva nič na náhodu a na všetko sa pripravuje. „Ťažko. Zatiaľ to dávajú a koexistujú, ale očakávam každý mesiac zhoršenie. Ale poctivo sa na to s trénerom pripravujeme a cvičíme,“ prezradila.