23.09.2022 03:00
Koktejl

Rytmus si to už nemohol ďalej nechávať pre seba: Budem mať dieťa!

Raper Rytmus.
Raper Rytmus.
Zdroj: instagram/rytmusking

Rytmus odhalil, čo sa chystá.

Domáce promi
23.09.2022 03:00
Rytmus si to už nemohol ďalej nechávať pre seba: Budem mať dieťa!

Rytmus odhalil, čo sa chystá.

Patrik Vrbovský našiel šťastie po boku svojej manželky Jasminy Alagič. Spolu vychovávajú synčeka Sanela, ktorý im robí veľkú radosť a je stredobodom ich vesmíru. Neustále sú pod paľbou otázok, či sa ich rodinka nerozrastie znova. Tému rozdúchala aj nedávna návšteva ich priateľov Zuzany Strausz Plačkovej a Reného Strausza, ktorí sa tešia z ich novorodeniatka.

Jasmina a Rytmus si pri tej príležitosti urobili spoločnú fotku s malým Dionom. Čo ale ľudí pobavilo najviac, bola nevinná otázka, keď obľúbená moderátorka zverejnila záber na sociálnych sieťach. "Tak čo, ideme do ďalšieho? Ľúbime Ťa, Dionko," napísala.

Po tejto otázke vyvolal jeden z najnovších príspevkov rapera medzi fanúšikmi veľké vytrženie. "Ževraj tu boli reči, že čakáme dieťa. Chcem vás len poopraviť. Ja budem mať dieťa," napísal prekvapivo raper. V ďalšom príspevku prezradil zvedavým ľuďom viac. "Táto organizácia Fabriq MMA je moje nové dieťa a čoskoro sa dozvieš, čo tam budem robiť," doplnil záhadne Rytmus.

Čo je Fabriq MMA?

Ide o novú organizáciu, ktorá plánuje organizovať kvalitné turnaje pre perspektívnych bojovníkov. Za jej vznikom stojí aj jeden z najúspešnejších zápasníkov Attila Végh, ktorý je zároveň riaditeľom organizácie. “Pre MMA na Slovensku i v Čechách je dôležité, aby naši bojovníci absolvovali čo najviac zápasov, ktoré majú patričnú kvalitu. Hovoríme o borcoch, ktorí sa chcú MMA venovať profesionálne a aktuálne patria medzi amatérsku špičku. No ich rozvoj je pribrzdený aj tým, že nemajú kde zápasiť. To je hlavný dôvod prečo sme sa rozhodli pre vznik organizácie Fabriq MMA,” citoval jeho slová portál Šport.sk.

Divákov sa budú snažiť zaujať všetkými spôsobmi. Na začiatok môžem povedať, že v klietke bude vyhlasovať výrazná postava. Viac ale nateraz komentovať nemôžem,” dodala jedna z najvýraznejších športových tvárí na Slovensku. Raper to zjavne vyzradil zaňho.

Vyhľadávanie
Sme na sociálnych
sieťach
ringier-icon
© 2010 - 2021
Ringier Slovakia Communities s.r.o.
Autorské práva sú vyhradené a vykonáva ich prevádzkovateľ portálu.