24. nov. 2022 o 17:00
vmr, Koktejl

Matka kúpila dcérke darček, urobila však fatálnu chybu: Takto som zničila celé Vianoce!

placeholder
Matka urobila chybu, ktorú si bude ešte dlho vyčítať.
Zdroj: TIKTOK/@didyousaytarget

Malo byť veľké prekvapenie, skončilo to fiaskom.

Zahraničné správy
24. nov. 2022 o 17:00
Matka kúpila dcérke darček, urobila však fatálnu chybu: Takto som zničila celé Vianoce!

Malo byť veľké prekvapenie, skončilo to fiaskom.

Žena z Veľkej Británie si v hlave všetko dokonale naplánovala, aby jej dcérka zažila na Vianoce to pravé prekvapenie. Niekedy je pre rodiča ťažké skrývať vianočné darčeky pred deťmi a až do poslednej chvíle pred nimi utajiť, čo dostanú pod stromček. Toto je prípad matky, ktorá dcérke kúpila vec, po ktorej najviac túžila, niečo sa však pokazilo.

Zničila som Vianoce," vyliala si svoje srdce zúfalá matka na sociálnej sieti TikTok. „Mám trojročnú dcérku a jediné, čo chcela na Vianoce, bol tento extravagantný Barbie džíp," vysvetlila s tým, že dlho toto ružové hračkárske auto nevedela nikde zohnať. Napokon ho objavila v známom obchodnom dome.

Žena bola taká nadšená z kúpy, že zabudla na to, kedy jej ho má kuriér dodať. A tam nastal ten najväčší problém. "A včera, keď sme išli domov zo škôlky a odbočili sme na príjazdovú cestu, bolo to tam - priamo uprostred príjazdovej cesty," cituje jej slová britský denník The Sun.

Okamžite sa snažila vymyslieť spôsob, ako zabrániť svojej dcére, aby videla obrovskú škatuľu, no nepodarilo sa jej to. Dievčatko ihneď zbadalo, že na ceste je odložený hračkársky džíp, po ktorom tak veľmi túžilo.

Matke neskôr napadlo predstierať, že Santa poslal list, keď zo svojho auta schmatla kus čistého papiera. "Vytiahla som tento papier, na ktorom nie je žiadny nápis, a prečítala som: ,Drahé dieťa, bolo si veľmi dobré, tento darček sa mi nezmestil na sane, takže som ho musel doručiť skôr," uviedla vynaliezavá matka, ktorá v mene Santa Clausa dcérke povedala, že darček nesmie do Vianoc používať a otvorí si ho až počas najkrajších sviatkov v roku.

Jej plán však narazil na niekoľko problémov. Dievčatko má totiž tri roky a s hračkou sa chcelo hrať hneď. „Poslala som teraz svoje dieťa do školy, aby každému druhému povedalo, že už dostalo darček, a pokazila som tak Vianoce aj každému druhému rodičovi. Zlomilo mi to srdce, že kúzlo darčeka, ktorý sme chceli dať našej dcére, je preč kvôli dodávke uprostred príjazdovej cesty. Vianoce majú byť tým magickým momentom, v ktorom zažívajú kúzlo a ja mám pocit, že je to už preč. Ani tento darček nebol lacný, takže samozrejme musel byť tým darčekom, ktorým sme ju naozaj chceli prekvapiť, " dodala na záver sklamaná žena.