11. dec. 2023 o 06:00
krsk, Koktejl

Kollár s Laurou prvý raz spolu v spoločnosti? Aha, kam si to namierili po Dubaji

Dvojica sa ukázala spolu v spoločnosti.

Domáce promi
11. dec. 2023 o 06:00
Kollár s Laurou prvý raz spolu v spoločnosti? Aha, kam si to namierili po Dubaji

Dvojica sa ukázala spolu v spoločnosti.

Z horúceho Dubaja, kde trávili celé dni na pláži, si to namierili rovno do snehu. Šéf Sme rodina Boris Kollár (58) a mamička jeho 13. dieťaťa Laura (28) vymenili Spojené arabské emiráty za zasnežené Donovaly. Na videu, ktoré v sobotu zverejnila Laura, sa mama Abnerka, ktorého porodila multioteckovi v júli, zabáva so známymi influencerkami, napríklad takou Zuzanou Plačkovou, ktorá bola na Donovaloch aj s manželom Reném.

V ďalších záberoch však vidieť, že im robil spoločnosť aj Boris Kollár, ktorý má na Donovaloch biznis. Video nájdete na začiatku článku.

Zásadný krok v Dubaji

Kollárovi robili v Dubaji spoločnosť mama a jeho najnovšia mamička č. 11 Laura so spoločným synčekom Abnerkom. Podnikateľka a majiteľka obchodu z oblečením posledné týždne zverejňovala jeden záber za druhým. Na fotkách z Dubaja ale vždy bola len ona alebo malý synček.

Teraz sa to zmenilo, keď Kollár dospel k záväzku, aký neprejavil žiadnej inej partnerke. Fotku s Laurou a maličkým zverejnil priamo na svojej sociálnej sieti. Spokojná trojica na nej oddychuje na pláži v Spojených arabských emirátoch. Foto nájdete v galérii nad článkom.