10. jún. 2024 o 13:00
mob, Koktejl

VIDEO Otto Weiter sa prihovoril fanúšikom: Pravda o mojom zdravotnom stave! Chcem vám povedať, že...

Uviedol všetko na pravú mieru.

Domáce promi
10. jún. 2024 o 13:00
VIDEO Otto Weiter sa prihovoril fanúšikom: Pravda o mojom zdravotnom stave! Chcem vám povedať, že...

Uviedol všetko na pravú mieru.

Spevák Otto Weiter (68) si počas svojho života prešiel mnohými ťažkými obdobiami. Pred rokmi mu zomrela manželka Andrea Fischer († 47), dozvedel sa o rakovine hrubého čreva a napriek faktu, že má oslabené srdce, musel absolvovať operácie. Posledné dni sa začali šíriť informácie, že známy „repeťák“ na tom nie je znova dobre a zákerná choroba sa mu mala vrátiť.

Nedávno pre Plus jeden deň vysvetlil, čo sa deje a dal veci na pravú mieru: „Som ako robocop. Ale mám jeden nádor, ktorý musí byť sledovaný,“ prezradil Weiter, ktorého doplnila manželka Petra: „Každý mesiac sme na onkológii. Musia ho sledovať, ale všetko je teraz v poriadku. Lekár mu raz povedať, maestro, my vás budeme musieť raz zabiť.“

Tieto slová zrejme mnohých obišli a spevákovi naďalej chodili podporné správy. Preto sa rozhodol, že za všetkým urobí hrubú čiaru a na svojej sociálnej sieti nahral video s jasným odkazom. „Bohužiaľ, dozvedel som sa, že o mne rozširujú kadejaké reči, nenávistné a možno aj závistlivé, neviem, ako to mám povedať. Vraj som chorý, dokonca aj v nemocnici, a ľudia mi píšu...“ začal vo videoodkaze.

„Chcem vám povedať, že som absolútne v poriadku. Od rána do večera robím či už na záhrade, na stavbe, píšeme s Peťkou nové scenáre, natáčame nové pesničky, pripravujeme pre vás hudobno-zábavné programy...“ zdôraznil Weiter.