19. sep. 2023 o 07:30
krsk, Koktejl

Ibara prehovoril o výmene partneriek počas Let´s Dance: Pravda o mojom rozchode s Kristínou!

placeholder
Daniela Nízlová a Victor Ibara tvorili pár.
Zdroj: Instagram/danielatwiins, Instagram/victor_ibara

Známy herec otvorene rozpráva o ťažkom období, ktorým si prešiel.

Domáce promi
19. sep. 2023 o 07:30
Ibara prehovoril o výmene partneriek počas Let´s Dance: Pravda o mojom rozchode s Kristínou!

Známy herec otvorene rozpráva o ťažkom období, ktorým si prešiel.

Keď sa v tanečnej šou 23. apríla objavila po boku herca Victora Ibaru (26) Twiinska Daniela Nízlová (37), špekulovalo sa, či medzi dvojicou nie je niečo viac. O Ibarovi bolo počas Let's Dance známe, že má priateľku Kristínu. Mladú Slovenku s otázkami oslovil denník Plus jeden deň. Ako zistil, rozchod s Victorom mal byť pre ňu poriadnym šokom.

Čo na to povedala Kristína s odstupom času? "Dobrý deň, pani redaktorka, odmietam sa vyjadrovať k Victorovi," odpísala Pluske, čím naznačila, že táto téma pre ňu končí. Victor mal s bývalkou chodiť niekoľko mesiacov. Zamilovali sa do seba počas štúdia.

Ibara súťažil v aktuálnom ročníku Let's Dance, no vypadol hneď v druhom kole. Tanečná šou mu priniesla vítanú zmenu v podobe lásky. Kým 19. marca sa ešte ukázal s priateľkou a spolužiačkou z medicíny, posledné dva živé prenosy už strávil v hľadisku s Twiinskou. Daniela Nízlová bola dlhšiu dobu sama po rozchode s futbalistom Stanislavom Lobotkom, s ktorým má trojročnú dcérku Lindu.

Študent medicíny, model a v neposlednom rade herec z markizáckeho seriálu Druhá šanca sa objavil ako oficiálny partner speváčky na priamom prenose deviateho kola Let's Dance, v ktorom vypadli manželia Gáboríkovci. Ibara začal tráviť u sestier Nízlových veľa času. Veľmi skoro sa ukázali spolu pri stavaní mája v Hronskom Beňadiku, kde sa Victor odfotil aj s Danielinou dcérou Lindou.

Ako expresne ich vzťah začal, tak aj skončil. Dvojica spolu čakala bábätko, o ktoré však Daniela po náhlom rozchode prišla. To poznačilo oboch. Herec sa k tejto osobnej téme doposiaľ nevyjadroval.

O to väčšie bolo prekvapenie fanúšikov, keď im umožnil klásť mu na Instagrame otázky. Mnohí mu napísali, že boli s Danielou krásny pár a pýtali sa na jeho rozchody. "Prečo si sa rozišiel so svojou priateľkou, tou, čo si bol na plese aj prvých prenosoch Let's Dance? Bola dôvodom Daniela?" spýtal sa ho anonymne fanúšik.

"Nebola, rozišli sme sa pred tým," odpovedal na rovinu Victor Ibara, čím zahnal všetky nevypovedané dohady o predošlom vzťahu. Záber otázky z Instagramu nájdete v galérii pod článkom.