20. apr. 2024 o 09:00
krsk, Koktejl

Plačková pri tých správach neudržala na uzde emócie: Normálne sa mi chce plakať!

Slovenská influencerka si splnila ďalší sen.

Domáce promi
20. apr. 2024 o 09:00
Plačková pri tých správach neudržala na uzde emócie: Normálne sa mi chce plakať!

Slovenská influencerka si splnila ďalší sen.

Podnikateľka a mama malého Diona Zuzana Strausz Plačková (32) s manželom Reném Strauszom (35) dovolili fanúšikom nahliadnuť do ich súkromia. Po tom, čo Zuzana odpromovala ukážku prvého blogu s ukážkami z Dubaja, kde vlastnia byty, zosypala sa na nich vlna otázok. Tie sa rozhodol zodpovedať René a Slovákom na Instagrame priblížil, o čo ide.

"Budeme si robiť našu šou, teda blog z našich životov. Budeme tam dávať aj naše osobné, súkromné veci, príbehy, ktoré sme ešte nikdy nikomu nepovedali. Tí, čo chcete vidieť naše zákulisie a príbehy, čo ste ešte o nás nikdy nepočuli, čo sa ma aj veľakrát pýtate, bolo to fakt nákladné. Aj tie ostatné veci, čo sa budú točiť, budú nákladné," zhrnul René.

Zuzana sa pred rokmi preslávila účinkovaním v reality šou Hotel Paradise, na JOJ-ke mala s Reném šou Instaqueen a v minulosti účinkovala tiež v Nákupných maniačkach. Záujem ľudí o nové blogy zo života ju úprimne dojal.

"Ja si práve čítam vaše správy a ďakujem. Už mi chodia správy, že ste to dopozerali, vaše recenzie. Normálne sa mi chce plakať, fakt. Ja som taká šťastná, že sa vám to páči, že si to ani neviete predstaviť," priznala dojatá Plačková so slzami v očiach. Jej video si môžete pozrieť na začiatku článku.