22. máj. 2024 o 16:00
jž, Koktejl

Herci z Dunaja sa poriadne odviazali: Čože mi to pristálo v lone?! FOTO Nikodýma s...

Takto sa predviedli.

Domáce promi
22. máj. 2024 o 16:00
Herci z Dunaja sa poriadne odviazali: Čože mi to pristálo v lone?! FOTO Nikodýma s...

Takto sa predviedli.

Kvalita slovenskej tvorby v poslednom období mimoriadne vzrástla, čo potvrdzujú aj čísla. Diváci si mimoriadne obľúbili napríklad tanečnú šou Let's Dance ale i seriál Dunaj, k vašim službám. Tieto dve relácie spájajú okrem popularity aj ich účinkujúci. V poslednej sérii Let's Dance sa objavilo hneď niekoľko tvárí z Dunaja a to Petra Dubayová, Anna Jakab Rakovská aj Jakub Jablonský, ktorý šou vyhral.

Predchádzajúci ročník tanečnej šou vyhrala herečka Janka Kovalčíková a rok predtým sa stal kráľom tanečného parketu Ján Koleník. Obaja sú tiež súčasťou Dunaja. Zdá sa, že zálusk na účinkovanie do ďalšieho ročníka Let's Dance si robia už ďalší herci, ktorí sú so seriálom spojení. Koleník prichytil a natočil svoju kolegyňu, Janu Majeskú, ako sa snaží z police Jakubovu trofej z Let's Dance vziať. "Jakub, rozlúč sa. Každý, kto sa toho dotkne sa zmení na parketovú tigricu," hovorí Koleník a Jana predvedie svoje pohyby. Video nájdete nad článkom.

Trofej si neskôr uchmatol aj herec Martin Nikodým. "Čože mi to pristálo v lone," napísal k snímke, ktorú nájdete v galérii. Na bláznenie kolegov zareagoval aj samotný Jablonský. "Včera chceli všetci vyhrávať," usúdil Jakub.