Domáce promi
video Video
photo Foto
18. jún. 2024 o 09:30
krsk, Koktejl

Neuveríte, čo sa stalo pred rozhovorom Puškárovej s Čaputovou: Veľké prekvapenie po 20 rokoch!

Zažila milé prekvapenie.

Domáce promi
18. jún. 2024 o 09:30
Neuveríte, čo sa stalo pred rozhovorom Puškárovej s Čaputovou: Veľké prekvapenie po 20 rokoch!

Zažila milé prekvapenie.

Moderátorka Zlatica Švajdová Puškárová (46) je po chorobe, ktorá ju trápila od vlaňajšieho novembra, konečne späť! Návrat na obrazovky odštartoval v piatok jej rozlúčkový rozhovor s končiacou prezidentkou Zuzanou Čaputovou (50) v rámci mimoriadnych Televíznych novín na Markíze. Vo funkcii hlavy štátu Čaputovú v sobotu nahradil Peter Pellegrini (48).

"ĎAKUJEME, pani prezidentka Zuzana Čaputová, za desiatky rozhovorov v dobrých aj ťažkých časoch. Nech sa vám darí v ďalšom pracovnom aj súkromnom živote. Prezidentka dnes TV Markíza poskytla posledný rozhovor vo funkcii," napísala Zlatica na sociálnych sieťach v piatok.

Chvíľu pred tým, ako zverejnila podrobnosti o rozhovore, mala milé stretnutie. "Pozdravujeme z Prezidentského paláca. Stala sa taká veľmi milá vec, že tuto táto krásna mladá dáma prišla za mnou a povedala mi že..." nedokončila vetu vo svojom videu s mladou Slovenkou Zlatica.

"Máme spolu fotku, keď som mala 4 roky. Dnes mám už 24," prezradila na Instagrame dievčina. Od ich stretnutia tak prešli dlhé roky. Čo dodala Puškárová a ako vyzerali v minulosti, si môžete pozrieť na fotke a vo VIDEU, ktoré nájdete na začiatku článku.

"Takéto pekné veci sa v živote dejú, rozdiel medzi fotkami je 20 rokov. Táto mladá dáma pracuje v prezidentskej kancelárii a veľmi veselo sme sa v Prezidentskom paláci dali do reči. No a nakoniec je z toho pekný príbeh. Ďakujem, nech sa vám v živote darí, Miriama," napísala k fotkám na porovnanie Zlatica.

"Ste úžasná osobnosť, vždy nám doplníte obrovskú energiu. V týchto smutných časoch," reagovala na príspevky moderátorky fanúšička. "Toto je perfektné," pridala sa ďalšia. "Úžasné," dodala aj markizácka moderátorská kolegyňa Janka Hospodárová.