16. jún. 2024 o 15:00
žani, Koktejl

FOTO Tina v tesnom objatí s Nedvědom, Dara hneď zareagovala: Odkaz hviezde Let's Dance!

Spevácka diva to napísala verejne.

Domáce promi
16. jún. 2024 o 15:00
FOTO Tina v tesnom objatí s Nedvědom, Dara hneď zareagovala: Odkaz hviezde Let's Dance!

Spevácka diva to napísala verejne.

Otvorenie letnej kúpeľnej sezóny v Rajeckých Tepliciach si nenechali ujsť viaceré známe tváre ako Karin Haydu, Patricia Vittek, Juraj Bača, bývalý slovenský zápasník vo voľnom štýle Jozef Lohyňa, exfutbalista Pavel Nedvěd či speváčka Tina.

Na akcii chýbala Nedvědova partnerka Dara Rolins, no i tak sa hotelom niesla jej pieseň Čo o mne vieš. Zaspievala ju Tina spolu so speváčkou Renátou Čonkovou. Hviezda poslednej série Let's Dance si nepožičala od Dary len pesničku, ale nachvíľku aj jej lásku. S bývalým futbalistom sa odfotili v tesnom objatí.

"Pavlíka má každý rád. To nemôže povedať veľa ľudí, že "ľudia ma majú radi". Pavlík môže. Ale nepovie. Lebo neni taký. Tak to hovorím ja," napísala Tina milo a poslala pozdrav blond kolegyni. Dare fotka neunikla a prezdieľala ju aj na svojom instagramovom profile. "Lásky. Tak mi ho tam pekne postráž Tina," odkázala zasa Dara cez sociálnu sieť.

Tina len nedávno odhalila, že je nezadaná. Vzťah s mladším zápasníkom pritom ukončili už pred rokom a pol. Boxer Karol Itauma (23) sa síce narodil na Slovensku, no žije vo Veľkej Británii, čo sa ukázalo byť kameňom úrazu. "Bola to neúnosná diaľka a pri mojom vyťažení, jeho vyťažení, to bolo bezpredmetné naťahovanie niečoho, čo sme nedokázali udržať. Tá diaľka rozbíja. Už rok a pol som sama," zverila sa Blesku speváčka.