Japonsko navštívil dvadsaťdvakrát a chystá sa tam znova! Martin Navrátil je cestovateľ, ktorý až na pár výnimiek obletel takmer celý svet. Japonsko je však jeho srdcovou záležitosťou. Dokonca dostal pozvanie do jednej z japonských televízií. V ázijskej krajine, ktorá je známa svojou dlhovekou populáciou, mal odprezentovať slovenské národné jedlo.
Martin Navrátil pred kamerami rozprával o našich bryndzových haluškách. Veď, kto by nemal rád naše tradičné halušky? U Japoncov však príliš pochopenia nenašiel. Po skončení rozhovoru v televízii za ním prišiel produkčný relácie a narovinu sa ho opýtal, prečo uráža japonský národ? Pozrite si ako dopadla návšteva Martina Navrátila v japonskom médiu v priloženej ukážke zo šou Na správnej ceste.
Televízni diváci budú v piatok o 20.30 h na Jednotke svedkami súperenia dvoch tímov. V prvom sa predstavia basgitarista Tomáš Yxo Dohňanský s bubeníkom Tiborom Tybykem Szabadosom zo skupiny Hex. V druhom sa ocitnú spevák Mário Kuly Kollár a bubeník Ján Škorec z kapely Desmod.