09. júl. 2024 o 16:00
jž, Koktejl

Stanka po návrate z dovolenky s Gyimesiho sesternicou: Srdce mi plače...

Chce to späť.

Domáce promi
09. júl. 2024 o 16:00
Stanka po návrate z dovolenky s Gyimesiho sesternicou: Srdce mi plače...

Chce to späť.

Víťazka najromantickejšej šou Ruža pre nevestu Stanka Lučková (31) si po dlhej dobe užila dovolenku na ostrove Mykonos. Hoci len nedávno priznala vzťah s politikom Györgym Gyimesim (43), na dovolenku odišla s kamarátkami. Jednou z nich bola aj politikova sesternica Stanka, ktorá ich zoznámila.

Podľa jej slov nebola normálne pri mori už štyri roky. "Neverím," okomentovala svoje cestovateľské plány pred odchodom do Grécka. "Buď som nemohla kvôli práci, alebo som nemala s kým," vysvetlila. Na gréckom ostrove, ktorý zvolili, sa to len hemží celebritami a stretnúť jednu sa podarilo aj Stanke. "Dobre tu je," napísala k záberu s hviezdnym kaderníkom celebrít - Chrisom Appletonom.

Po týždni strávenom v dovolenkovom raji sa ale Stanka vrátila späť domov a zdá sa, že sa jej vôbec nechcelo. "Srdce mi plače. Tu sa chcem ešte vrátiť," napísala kráska k videu, keď išla k lietadlu. Z dovolenky ale neodchádzala úplne spokojná. "Ale jediná nevýhoda tejto dovolenky, nie, že nevýhoda, ale... Že ja skoro vôbec nie som opálená prosím pekne. Že mňa nechytalo. Neviem, že kde sa stal problém, ale mňa nechytalo. Ale inak brutál," posťažovala sa. Celé jej vyjadrenie nájdete vo videu nad článkom.