21. apr. 2024 o 11:00
mob, Koktejl

Kollárova Laura to povedala na plné ústa: Keby Boris nerobil toto, tak by som ho ani nechcela!

placeholder
Laura a Boris tvoria pár.
Zdroj: Instagram/kollarboris, Instagram/_leyla_lv_

Krásna blondínka v tom má jasno.

Domáce promi
21. apr. 2024 o 11:00
Kollárova Laura to povedala na plné ústa: Keby Boris nerobil toto, tak by som ho ani nechcela!

Krásna blondínka v tom má jasno.

Po boku Borisa Kollára (58) sa už minimálne rok stabilne objavuje jedna z jeho mamičiek Laura Vizváryová (28), ktorá mu na začiatku júla 2023 porodila synčeka Abnera a neraz mu verejne vyznáva aj lásku. Veľký krok dokonca urobil aj niekdajší predseda NR SR, keď na svojej sociálnej sieti zverejnil ich spoločné fotky.

Dvojica sa spolu objavuje aj na verejnosti a často si užívajú oddych v Dubaji, kam sa krátko pred veľkonočnými sviatkami Laura znova vrátila. Tentokrát to ale nebolo za zábavou.

Mladá podnikateľka zavítala do Spojených arabských emirátov kvôli rhinoplastike a septoplastike, inak povedané plastike nosa zo zdravotných dôvodov. Operácia ju síce nebolela, no cíti sa po nej dosť unavená a verí, že o pár dní už bude opäť fit. Čas na izbe sa rozhodla krátiť odpovedaním na otázky.

Sledovatelia sa jej pýtali hlavne na veci okolo operácie, no objavila sa tam aj jedna osobná otázka. Fanúšika zaujímalo, či je krásna blondínka zdravo žiarlivá. „Som, ja milujem žiarlivých ľudí. Keby na mňa môj muž nežiarlil, tak by som ho ani nechcela. Kto žiarli, ten miluje! A nech si o tom každý hovorí, čo chce. Ja to vidím takto,“ priznala na rovinu Laura.